Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Terve sinine vilkur on magnetiga.

   

Kas kellelgi on sellist Ford Granada valuvelge? 14 tolli, 5x112mm. Ühest piisab, kaks pole ka paha.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

olemas,tänud.

24V 100A massilülitit?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

O: tagasild MB Sprinter 2001
sooviks selle kaubiku (ilmslt sobib ka VW analoog) tagasilda, äkki kellegil seisab mõne roostetanud kere küljes
mootor on 60kKW (308 cdi) - siis sobiks ka ülekanded

tel 51123 kaheks kaheksa
andri att torpedo punkt ee

(23-07-2020, 22:06 PM)saarrand Kirjutas:  24V 100A massilülitit?
ainult 100A?
Millele see nii lahjake sobib?  Katsetasin FL7-l kolme erinevat (odavad -30€), kuniks esimese külmani... Kui käivituseks oli vaja kauem kui 2sek. starterit anda siis sobisid kõik. Mõni kestis isegi paar kuud, aga korralik lüliti maksis enam kui oleks soovinud.
Tavaline punase võtmega pööratav lüliti kestab landcruiseril (24V) aastaid, suurele ei sobinud.


Sooviks 220V solenoidi/klappi suruõhu lülitamiseks. Ehk "vool on-õhk on; voolu pole-õhku pole". Poehindadega olen kursis, €€€  ei ole eelarvele sobilik.

Alternatiiviks on 12/24V autolt pärit klapid, mida omalgi leidub, aga olemasolevad on 4mm voolikule, mis jääb pisut väheks.


Tsitaat:ooviks 220V solenoidi/klappi suruõhu lülitamiseks
Kas pesumasina vee sisselaskmise klapp ei sobiks? Mõnelt mahakantult? Ega ma tea aga mõte lihtsalt. Muidugi rõhkude erinevused - 4 atm vesi ja 8 atm õhk.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Pole küll selle ala spetsialist kuid julgen väita, et pesumasina veeklapp peaks kannatama ka 2x suuremat rõhku kui trassis hetkel on, vaevalt et ta oma võimetepiiril töötab.
Muidugi tihedus on teine asi, õhk on peenem ja kipub kergemini läbi tulema.

(25-07-2020, 11:16 AM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:ooviks 220V solenoidi/klappi suruõhu lülitamiseks
Kas pesumasina vee sisselaskmise klapp ei sobiks? Mõnelt mahakantult? Ega ma tea aga mõte lihtsalt. Muidugi rõhkude erinevused - 4 atm vesi ja 8 atm õhk.
Peale 12h katsetusi 8at rõhu juures, tuleb tõdeda, et ei olnudki vale mõte. Hoiab survet, lülitub vabalt, korduvalt ja hoolimata purgikaane plastikust korpusest ei ole veel õhku lennanud.  Inisev hääl, tekitab küsimusi, aga lülitab lühikeseks hetkeks ja harva. Ainult kuskilt jääb kitsaks, tundub, et seesmine sõel-filter tuleb välja opereerida. kiirühendustega 8mm voolik läheb välja, 1/2"toru sisse.


Mina panin ka pesumasina klapi, täna toimis ilusti kuid rõhu jätsin 4bar juurde.

Kui aega on oodata, võib ka Hiina ladudes tuhnida. Näiteks siin.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.

Olen kõik kreissaage ja eraldi kettaid müüvad kodanikud üle kuulanud, kellelgi ei ole. Otsitav on puiduketas, läbimõõduga 590mm või siis kõrge hambaga (u40mm) 600mm. Sobivad nii risti- kui pikipuukettad, vahet pole. Siit kunagi ühelt saemüüjalt saadud madala hambaga 600ne kahjuks ikkagi ei sobi, selle võin vastu anda või ostan, ei räägi vanarauahinnast. Levinud mõõt on 620mm, sellega pole mul ka kõrge hamba korral midagi teha. Siseava soovitavalt 50,0mm.
Kuulutusi töödeldes torkas silma kui palju on juba praegu inimesi, kes süüdimatult ütlevad, et kuuskend senti ketas ja seest vist viis sentimeetrit. Loodetavasti siin seda ei juhtu.
Tänan ennetavalt kõiki, kes viitsivad kuuris ringi vaadata ja mõõdulindi kaasa võtavad!

Mittefoorumlastele telefon 5061111
Kohalikele PS

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Äkki on kellelgi ülearu trimmer-rohulõikur ESPINA? Täpsemini siis mootor ja veel täpsemini väntvõll? Nagu alljärgneval pildil -->

[Pilt: IMG_20200802_190758_1_.jpg]

Probleem siis vända ja kepsu ühenduses. Laager või puks või misiganes seal koostöölepingu üles ütles.
Tõenäoliselt Espina XTP 103. Abiks oleks ka teadmine, kas on tegemist ainulaadse tootega või on sellel mootoril ka analooge?
Ega tegelt see trimmer muidugi ei olnud nüüd nii väärtuslik, et sellepärast nahast välja pugeda, kuid masinaga olid kaasas ka pika varre otsas kettsaag ja hekilõikur. Neid läheks majapidamises ikka vahest vaja.
Tänud kõigile kes viitsivad kaasa mõelda.

Ma võin Sulle anda kohaliku trimmeri- ja saemehhaaniku kontakti, kes tihti sitast saia teeb. Tal on ka kasutatud varuosamasinaid. Suhtleme privas.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Vaatan homme oma kolahunniku läbi,neid hiinlasi reeglina ei remondi.
Aga kui eile vaja polnud siis https://www.aliexpress.com/item/40005581...6062%23859

(16-08-2020, 00:43 AM)pontu6 Kirjutas:  Äkki on kellelgi ülearu trimmer-rohulõikur ESPINA? Täpsemini siis mootor ja veel täpsemini väntvõll? Nagu alljärgneval pildil -->

[Pilt: IMG_20200802_190758_1_.jpg]

Probleem siis vända ja kepsu ühenduses. Laager või puks või misiganes seal koostöölepingu üles ütles.
Tõenäoliselt Espina XTP 103. Abiks oleks ka teadmine, kas on tegemist ainulaadse tootega või on sellel mootoril ka analooge?
Ega tegelt see trimmer muidugi ei olnud nüüd nii väärtuslik, et sellepärast nahast välja pugeda, kuid masinaga olid kaasas ka pika varre otsas kettsaag ja hekilõikur. Neid läheks majapidamises ikka vahest vaja.
Tänud kõigile kes viitsivad kaasa mõelda.
Mul üks Espina on just üle!!!!

Veel pole maha löödud

Oleks vaja transporter t4-ja käigukasti, õigemini ainult viienda käigu hammasrattaid. Kui kellegil mõni tuksis kast, millel viies käik toimetas, siis oleks huviline.

(23-08-2020, 17:59 PM)Inri Kirjutas:  Oleks vaja transporter t4-ja käigukasti, õigemini ainult viienda käigu hammasrattaid. Kui kellegil mõni tuksis kast, millel viies käik toimetas, siis oleks huviline.

Küsi Bussipesast.

(23-08-2020, 17:59 PM)Inri Kirjutas:  Oleks vaja transporter t4-ja käigukasti, õigemini ainult viienda käigu hammasrattaid. Kui kellegil mõni tuksis kast, millel viies käik toimetas, siis oleks huviline.
Oleneb ka ülekandest mida vaja on,osad panid t4-jale passati 5-nda käigu,sai pöörde alla.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne