In memoriam Fredi Lepp 6.11.1928-13.8.2015
#1

Käisin täna taaskord vaatamas vana sõpra Fredi. Soomest oli külla tulnud Kari Kuusela ning põristasime kella 16 paiku Järve Hooldushaiglasse. Fredi taastus juuni lõpul tehtud operatsioonist, hakkas juba tasapisi käima. Meil oli plaanis viia Fredi ratastooliga jalutuskäigule ja lustisõidule vastvalminud DKW-ga . . . 

Vanade sõprade kohtumine oli aga kurb, Fredi oli lahkunud vaid paarkümmend minutit varem. Surusin sõbra veel sooja kätt ja soovisin head teed taevastel radadel. 

Tehnika putitame üles, aga kui inimese kilometraaz saab täis, siis seda tagasi ei keera. Seekord siis 87. eluaastal. 

Lisasin manusesse väikese ülevaate Fredist ja tema Zündappist. Kogusin seda materjali Unic-Moto Tempo jaoks . . .

   
.pdf Fredi lugu.pdf Suurus: 893.58 KB  Tõmbamised: 1,075
Vasta
#2

Kurb... 

Kaks Zündappide suurt austajat on nüüd teisel pool koos...

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Kurb tõesti , ei olnudki sellest mehest varem kuulnud. Kuid ,ma usun,et loodus tühja kohta ei salli ja tuleb mõni noorem asjapulk ning võtab millalgi teatepulga üle.


Vasta
#4

Tore, et tal lasti nii kaua meiega olla.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#5

Minu poolt jätkuv respekt, et ta pea alalise külalisena võttis paljudest vanatehnika üritustest osa. Noore nagana üritusi väisama hakates jäi see sümpaatne härra kohe silma.
Vasta
#6

Fredi Lepp matusetseremoonia toimub kolmapäeval, 19.08.2015 algusega kell 11.00. 

Ärasaatmine toimub Tallinna Krematooriumis, mis asub Tallinnas, Pärnamäe tee 36. Rohkem tuntud kui Pärnamäe Krematoorium. 

Peielaud toimub samas kohas. Perekond ootab kõiki Fredi sõpru ja kaasteelisi nii matusetseremooniale kui peielauda. Peielaua kohtade planeerimiseks on vaja aga teada peieliste arvu. Olen võtnud oma ülesandeks välja selgitada, kui palju on inimesi tulemas. 

Palun informeerige inimesi, kes võiksid soovida Fredi ärasaatmisest osa võtta ning andke mulle teada, et oleks lihtsam korraldada peielauda. Loomulikult ei ole selline etteteatamine kohustuslik ning igaüks on oodatud Fredi ärasaatmisele. 

Minu kontaktid 5136991, indrek.sirk at gmail.com  

Saadame oma väärika hobikaaslase väärikalt tema viimasele retkele. 

Indrek Sirk
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne