Kuidas toimub Talveralli 2017?
#61

Ma olen ka juba närviliseks ja rahulolematuks muutund.



Vasta
#62

meie majas ka üks talverallikõlbuline auto jälle ootamas...

raske lapsepõlv, rauast mänguasjad...
www.keelutsoon.ee
Vasta
#63

Enda ja sõprade rahustamiseks tegin veidi statistikat.
Allpool registreerimise teemade ülespaneku kuupäevad ksf! PlyVal64 poolt aastate lõikes. Tegin roheliseks kõik kuupäevad, mis on tänasest kuupäevast (28.12) hilisemad. Seega lootus ei ole kadunud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#64

(28-12-2016, 17:20 PM)Prii Kirjutas:  Enda ja sõprade rahustamiseks tegin veidi statistikat.
Allpool registreerimise teemade ülespaneku kuupäevad ksf! PlyVal64 poolt aastate lõikes. Tegin roheliseks kõik kuupäevad, mis on tänasest kuupäevast (28.12) hilisemad. Seega lootus ei ole kadunud.

Ei ole veel lõplik ei ega jah tulnud, sedant küll... 
Asjaga tegeletakse.
Vasta
#65

(30-12-2016, 17:53 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(28-12-2016, 17:20 PM)Prii Kirjutas:  Enda ja sõprade rahustamiseks tegin veidi statistikat.
Allpool registreerimise teemade ülespaneku kuupäevad ksf! PlyVal64 poolt aastate lõikes. Tegin roheliseks kõik kuupäevad, mis on tänasest kuupäevast (28.12) hilisemad. Seega lootus ei ole kadunud.

Ei ole veel lõplik ei ega jah tulnud, sedant küll... 
Asjaga tegeletakse.


Ohh, hakkab looma.
Regamise ära avama siis Big Grin



Vasta
#66

Ilusa muusika festival Schilling võttis ka aastase pausi:


Tsitaat:Kümme emotsiooniküllast toimumiskorda on selja taga. Köögipoolelt vaadatuna võtab paraku ikkagi võimust kogetava olukorra korduvuse tunne (déjà vu), seda hoolimata pidevast arengust. Kui kaua ühe koha peal keerutada, hägustub pilk, kaob tasakaal, südagi võib pahaks minna. Raske on aru saada, mis ümberringi toimub. On aeg tegeleda – vähemalt korraks – millegi muuga."

Mina olen võtnud 2017 eesmärgiks saada alati stardivalmis üks vana ja unikaalne sõiduk igaks ootamatuks vanatehnika ürituseks Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne