[poolita] Leiunurk
#1

Oma oksjonite ja kuulutuste linkimine on siin natuke põlu all...
Kuda see välja näeb? Vaadake, mis mina leidsin, nii lahe asi! Oih kuramus, ise müün.
Ma upitaks oma kuulutust või uuendaks ja paneks lisana, et oksjonil. Oleks soliidne. Neis sapakaid olen pakkumistes näinud kaua-kaua, ju nad ikka tiba kallid on.
No hard feelings!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#2

(07-03-2018, 21:17 PM)Marko Kirjutas:  Oma oksjonite ja kuulutuste linkimine on siin natuke põlu all...

Täitsa ilmaasjata on põlu all, eriti kui alghind on absoluutselt minimaalne. 
Oksjon on korrektne ja reeglistatud müügikeskkond. Enamasti ostja suhtes soodne. Enamasti pajatab midagi nii müüja kui ostja taustast.
Puuduseid sisuliselt ei ole, kui välja arvata vahendustasu, - aga selle võtab kanda müüja. 
Või asjaolu, et kõik kodanikud ei soovi ennast kuhugi interneedusesse "üles anda", kust pärast on raske välja pääseda (nagu ka Facebook). Aga ka see on müüja risk, kui üks potentsiaalne ostja otsustab selletõttu mitte osaleda ja osta.
Ostja poolt on kõige suurem risk, et peale sõidukite ei saa "tavalisi esemeid" eelnevalt vaadata ja katsuda, sest oksjonireeglid ei luba müüjal kontakti jagada. Aga sel juhul on väljaspool oksjonit jagatav reklaam ja kontaktivõimalus samuti ainult kasuks ostjale.
Vasta
#3

(07-03-2018, 21:42 PM)TeeTL Kirjutas:  Täitsa ilmaasjata on põlu all, eriti kui alghind on absoluutselt minimaalne. 
Oksjon on korrektne ja reeglistatud müügikeskkond. Enamasti ostja suhtes soodne. Enamasti pajatab midagi nii müüja kui ostja taustast.
Ostja poolt on kõige suurem risk, et peale sõidukite ei saa "tavalisi esemeid" eelnevalt vaadata ja katsuda, sest oksjonireeglid ei luba müüjal kontakti jagada. Aga sel juhul on väljaspool oksjonit jagatav reklaam ja kontaktivõimalus samuti ainult kasuks ostjale.

Ostja jaoks on alati kallis ja müüja jaoks ostjale soodne aga tegelikuses on müüjale odav ja ostjale ikka alati kallis.
Osta.ee keskond ei keela jagada kontakte, kui soovitakse asja eelnevalt näidata/vaadata.
Mina ka ei poolda seda, et siin koguaeg midagi kuskil müüakse ja siis postitakse siia vaid linke.
Tahad müüa pane hind ja pildid siia mitte ära suuna mind kuhugile mujale! Mujalt oskan vajadusel ka ise otsida !!!
Eraldi minusilmis Idioodid on kes kirjutavad pakku hind ja ise ka ei oks enda asjale mingisugust hinda öelda, Mida kuradit sa müüd kui ei tea palju su asi maksta võib ???
Vasta
#4

Leiunurk ju ei olegi kuulutuste keskkond, vaid mujal pakutavatele asjadele viitamise koht ?

Üks oksjoni pluss tuli veel meelde - jääb ära igasugune nutt ja hala nagu siin sageli on, et asjadele ei tulda järgi, ei saadeta ära või ei saadud kohaletoimetamise/järeletulemise tingimustest aru. Reeglid on paigas ja korduvate eksimuste vähendamiseks on reitingusüsteem olemas.
Vasta
#5

(07-03-2018, 22:20 PM)TeeTL Kirjutas:  Leiunurk ju ei olegi kuulutuste keskkond, vaid mujal pakutavatele asjadele viitamise koht ?

Üks oksjoni pluss tuli veel meelde - jääb ära igasugune nutt ja hala nagu siin sageli on, et asjadele ei tulda järgi, ei saadeta ära või ei saadud kohaletoimetamise/järeletulemise tingimustest aru. Reeglid on paigas ja korduvate eksimuste vähendamiseks on reitingusüsteem olemas.
Lihtne on ju kuulutusse lisada lause, et peab näiteks järgi tulema nädala jooksul ja kui ei tulda siis teisele kodanikule kellel huvi maha müüma.
Samas las kannab raha üle ja siis tõstad aianurka mädanema ja lased asjal siis looduse osaks saada kui keegi järgi tulla ei soovi. 
See reiting tegelikult ei huvita kedagi kui on vaja väga mingit juppi ja seda pakkutakse siis leitakse see aeg ja kui ei leita siis järgmine kodanik leiab või ei aga müüdud see saab !!!
Mina ammu juba ütlen kohe, et hoiustamis tasu on kallis ja kui ületab asja omahinna siis müün järgmisele kodanikule. Ka suusõnaline kokkuleppe on kokkuleppe mida siis üks osapooltest ei täida.
Vasta
#6

(07-03-2018, 21:53 PM)Qunts Kirjutas:  Eraldi minusilmis Idioodid on kes kirjutavad pakku hind ja ise ka ei oks enda asjale mingisugust hinda öelda, Mida kuradit sa müüd kui ei tea palju su asi maksta võib ???

Täitsa nõus.

Kas peaks järsku selliste müüjate jaoks eraldi viisaka nimetuse välja mõtlema? Idioot- see nagu ei sobi ja võib kedagi solvata. Big Grin 
Vanasti öeldi osade inimeste kohta-künanärija. Aga need olid sellised inimesed,kes nagu tahtsid ja samas nagu ei tahtnud ka....  Tea kas sobiks? Big Grin

T.
Vasta
#7

Ma ikka kirjutasin, et oma asja müügi netist "leidmine" on tobe ja ei käi hea tavaga kokku. Oma kuulutuses normaalsete reeglitega oksjonile viitamine on täiesti OK.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#8

Qunts Kirjutas: [url=http://forum.automoto.ee/showthread.php?pid=446905#pid446905][/url]Eraldi minusilmis Idioodid on kes kirjutavad pakku hind ja ise ka ei oks enda asjale mingisugust hinda öelda, Mida kuradit sa müüd kui ei tea palju su asi maksta võib ???
Täitsa nõus.

Kas peaks järsku selliste müüjate jaoks eraldi viisaka nimetuse välja mõtlema? Idioot- see nagu ei sobi ja võib kedagi solvata. [Pilt: biggrin.gif] 
Vanasti öeldi osade inimeste kohta-künanärija. Aga need olid sellised inimesed,kes nagu tahtsid ja samas nagu ei tahtnud ka....  Tea kas sobiks? [Pilt: biggrin.gif]


Lisaks siia ka .
Pärnumaal keegi müüb traktori osasid.
Olen mõned korrad  kah juppe küsinud.Kuid ei oska kuidagi nii suurt summat pakkuda?
Täiesti võimatu on kaubale saada.
Andku müüa mulle andeks,kuid pangu kah kasvõi ulmeline summa kirja.
Need kuulutused pidevalt soovis ja kuldses.
Vasta
#9

ülalolevad arvamusavalduset tekkisid automotokoski leiunurka. Põhjuseks postitus, mis sisaldas (oma) osta.ee lingi jagamist ja mille inimene ilmselt Marko algatatud vastukaja tõttu ise kustutas.

las leiunurk jääda leiunurgaks ja mitte oma osta.ee kuulutuste "reklaamiks". Seda enam, et jutuksolevad 2tk Luaz olid juba ka varem ja mu mäletamistmööda üheseltmõistetava sadades eurodes mõõdetava hinnaga pakkumisel - nüüd siin 10-sendise alghinna väljatoomine ei ole kohane, kuna ilmselgelt sellise raha eest kulgurid omanikku ju ei vaheta...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#10

(07-03-2018, 23:17 PM)13piisab Kirjutas:  ülalolevad arvamusavalduset tekkisid automotokoski leiunurka. Põhjuseks postitus, mis sisaldas (oma) osta.ee lingi jagamist ja mille inimene ilmselt Marko algatatud vastukaja tõttu ise kustutas.

las leiunurk jääda leiunurgaks ja mitte oma osta.ee kuulutuste "reklaamiks". Seda enam, et jutuksolevad 2tk Luaz olid juba ka varem ja mu mäletamistmööda üheseltmõistetava sadades eurodes mõõdetava hinnaga pakkumisel - nüüd siin 10-sendise alghinna väljatoomine ei ole kohane, kuna ilmselgelt sellise raha eest kulgurid omanikku ju ei vaheta...

Minu arust, võibolla ma saan valesti aru, on 'Leiunurk' teema kus sa näitad kollektiivile midagi head või lahedat mis müügis. Kui sellest tehakse enda pahna müügi kanal, ükskõik mis põhjustel, siis ei ole sellel teemal enam mõtet...see teema ei ole enam 'Leiunurk' vaid 'Vaata mida ma müün' 
Ma sain siin juba pragada, et võtsin sõna mingi ahju müügi all, mida müüdi kõikvõimalikes foorumites ja kõikvõimalike teemade all, siin 'Vabateema' all. See pidi ka ok olema. Peale seda ma tegelikult mõistsin, et edaspidi, kui mul  midagi müüa on vaja, siis topingi müügikuulutuse just nende alaliikide alla kus on kõige rohkem jälgijaid. Teeme ühe sõbraliku müügiportaali sellest Automotost.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne