Sisselogimisaken väljaspool ekraani
#1

Viimasel ajal on sisselgimise kastike tekkinud alla-vasakule väljapool ekraani piire - saab ligi ainult tab-iga klaviatuuril liikudes. Äkki keegi vaatab üle?
Vasta
#2

Ka ENTERIGA saab. Esimese vajutuse järel tuleb ekraani keskele teade valest paroolist ja tühjad parooli, kasutajanime kastikesed. Aga jah mingi koterman mitte ainult minul üksi siis.
Vasta
#3

Mul oli kolm päeva ees kastike väitega, et ma olevat tahtnud oma profiilis e maili vahetada. Ei tahtnud vahetada tegelikult. Aga iga muule soovile nt. lugeda, postitada jne. viskas sama akna taas ette. Ka välja logida ei saanud.
Vasta
#4

Sama siin 3 päeva foorumisse ei saanud Smile

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#5

(06-09-2018, 23:12 PM)taxopets Kirjutas:  Mul oli kolm päeva ees kastike väitega, et ma olevat tahtnud oma profiilis e maili vahetada. Ei tahtnud vahetada tegelikult. Aga iga muule soovile nt. lugeda, postitada jne. viskas sama akna taas ette. Ka välja logida ei saanud.

Ma polnudki siis ainuke väljavalitu  Big Grin  Sundis ka emaili vahetama, samas ükski teine email ka ei sobinud jne. Keegi tegi selle asja nüüd korda, suur tänu talle.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne