Veloleiunurk
#1

Tundub, et suures üldleiunurgas jäävad jalgrattad tähelepanuta. Seetõttu alustan uut teemat. Algatuseks kohe ka üks tõeline kaunitar otse ajamasinast.

https://www.kuldnebors.ee/search/jalgrat..._ids=10710

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#2

See ärimees on küll nüüd kullapuu otsa sattunud. Tasub ikka ajalehte kuulutusi panna.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Selline teema on juba olemas https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=53124

Aga arvestades foorumi iseärasusi, siis tasuks teha traktorijuppide leiunurk, sest ratastest on tegijad ainult Desna ja Turist ning muudel teemadel eriti keegi sõna ei taha võtta Big Grin
Vasta
#4

(09-03-2020, 15:25 PM)s2si Kirjutas:  Selline teema on juba olemas https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=53124

Aga arvestades foorumi iseärasusi, siis tasuks teha traktorijuppide leiunurk, sest ratastest on tegijad ainult Desna ja Turist ning muudel teemadel eriti keegi sõna ei taha võtta Big Grin

Kommentaariks nii palju, et Marko teab kindlasti niigi viidatud teema olemasolu ja on sinna isegi vähemalt 8 postitust teinud.
Sõna võtta tahtmisest - kirjutatakse/räägitakse enamasti asjadest, millest midagi teatakse või mis muidu huvi pakuvad, siin enamasti vaba teema alla sobituv, ka mainutud traktori teema, ehitusalased küsimused ja muidugi kõik, mis seondub bensopila alase tegevusega. Mina isiklikult ei soovi siin eriti üldse sõna võtta, isegi mitte Desna ja Turisti teemadel, bensopiladest ei tea ka midagi. Varem kirjutasin ka usinalt ja õhinaga igasugust paska ja ila, enam millegi pärast seda siin teha ei taha. Vahel harva, kui mõne filoloogilis-filosoofilise reostuse siin teen, kaob see küllaltki suure tõenäosusega kiiresti ise ära.
Moraal on selline (nagu mulle on korduvalt selgitatud ja õpetatud) - kui tahad millestki midagi lugeda, kirjuta ise, lihtne!
Vasta
#5

(09-03-2020, 17:07 PM)kass Kirjutas:  Kommentaariks nii palju, et Marko teab kindlasti niigi viidatud teema olemasolu ja on sinna isegi vähemalt 8 postitust teinud.
Sõna võtta tahtmisest - kirjutatakse/räägitakse enamasti asjadest, millest midagi teatakse või mis muidu huvi pakuvad, siin enamasti vaba teema alla sobituv, ka mainutud traktori teema, ehitusalased küsimused ja muidugi kõik, mis seondub bensopila alase tegevusega. Mina isiklikult ei soovi siin eriti üldse sõna võtta, isegi mitte Desna ja Turisti teemadel, bensopiladest ei tea ka midagi. Varem kirjutasin ka usinalt ja õhinaga igasugust paska ja ila, enam millegi pärast seda siin teha ei taha. Vahel harva, kui mõne filoloogilis-filosoofilise reostuse siin teen, kaob see küllaltki suure tõenäosusega kiiresti ise ära.
Moraal on selline (nagu mulle on korduvalt selgitatud ja õpetatud) - kui tahad millestki midagi lugeda, kirjuta ise, lihtne!

Aga Sa kirjuta otse mulle. Mina pole ühtegi Su meili ära kustutanud tarkadest jalgratta asjadest ja teinekord kui asjad meelest lähevad, siis loen jälle üle. Üle päeva leian igasugu uusi jalgratta asju ka aga mina ka ei viitsi siia postitada, sest üldiselt kedagi ei koti ja keegi ei tea ja kui keegi vastab, siis on see pask ja ila Big Grin
Vasta
#6

(09-03-2020, 15:25 PM)s2si Kirjutas:  Selline teema on juba olemas

Adminn otsustab, kas tõstab kokku või jääb nii. 
3 aastaga võib muudki ära unustada kui ühe pisikese teema olemasolu...

PS lugupeetud kassil on 10 piires loendamine enamvähem selge  Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

(09-03-2020, 18:01 PM)s2si Kirjutas:  ...
Üle päeva leian igasugu uusi jalgratta asju ka aga mina ka ei viitsi siia postitada, sest üldiselt kedagi ei koti ja keegi ei tea ja kui keegi vastab, siis on see pask ja ila Big Grin

Ma protesteerin otsustavalt ja resoluutselt säärase desinformatsiooni levitamise vastu. Vähemalt siitpoolt ekraani loetakse küll huviga ja seni olen suurivaevu suutnud hoida end tagasi kirjutamast, kuna mina oma veloharimatuses ju ei tea, kustmaalt küsimus liigitub "pasaks ja ilaks", mis auväärsetel istelihasesse kogunenud seedeprotsessi jääkproduktid vee aurustumistemperatuurile tõstab... Pärast on seesinane jääk õhuliigutis ja sealtkaudu efektiivselt laotatud üle terve sootsiumi. Pikemad ja väljapaistvamad saavad taas kord suurema osa...
Vasta
#8

(09-03-2020, 18:22 PM)v6sa Kirjutas:  
(09-03-2020, 18:01 PM)s2si Kirjutas:  ...
Üle päeva leian igasugu uusi jalgratta asju ka aga mina ka ei viitsi siia postitada, sest üldiselt kedagi ei koti ja keegi ei tea ja kui keegi vastab, siis on see pask ja ila Big Grin

Ma protesteerin otsustavalt ja resoluutselt säärase desinformatsiooni levitamise vastu. Vähemalt siitpoolt ekraani loetakse küll huviga ja seni olen suurivaevu suutnud hoida end tagasi kirjutamast, kuna mina oma veloharimatuses ju ei tea, kustmaalt küsimus liigitub "pasaks ja ilaks", mis auväärsetel istelihasesse kogunenud seedeprotsessi jääkproduktid vee aurustumistemperatuurile tõstab... Pärast on seesinane jääk õhuliigutis ja sealtkaudu efektiivselt laotatud üle terve sootsiumi. Pikemad ja väljapaistvamad saavad taas kord suurema osa...

Eespool ksf! kass ju kirjutab, misasi on pask ja ila Big Grin tasub kasutada otsingut ja leida mõned varajase pronksiaja ksf! kassi postitused ja selle pasa ja ilaga tutvuda, mida siis veel aktsepteeriti Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne