Teemadega sügavuti minek (poolitus 2107 projektist)
#1

Tegelikult see veljejura tüütab ära juba,muud siit teemast lugeda polegi enam.........


---
13piisab: ei kuulu ülalolev teemaarendus projektiteemasse. Kuna (hetkeemotsiooni ajel postitatud?) OT sai juba ka tagasikaja, siis kustutama ei asu ja olgu ta siin. Algas sealt:
https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid512537

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#2

(11-01-2021, 08:17 AM)hundu615 Kirjutas:  Tegelikult see veljejura tüütab ära juba,muud siit teemast lugeda polegi enam.........

Alles oli hala, et pole midagi lugeda ja nüüd, kui kodanikud tegelevad sisulise uurimistööga, et saada selgust, milline peaks (mitte väga) vana tehnika tegelikult olema, hakatakse juba ära tüdinema?

Ma küll loen suurte poiste arutlusi huviga.
Vasta
#3

(11-01-2021, 09:13 AM)v6sa Kirjutas:  
(11-01-2021, 08:17 AM)hundu615 Kirjutas:  Tegelikult see veljejura tüütab ära juba,muud siit teemast lugeda polegi enam.........

Alles oli hala, et pole midagi lugeda ja nüüd, kui kodanikud tegelevad sisulise uurimistööga, et saada selgust, milline peaks (mitte väga) vana tehnika tegelikult olema, hakatakse juba ära tüdinema?

Ma küll loen suurte poiste arutlusi huviga.
Toetan võsa. Internetiga on see eelis, et ei pea lugema. Veelgi olulisem, ei pea kommenteerima, kui midagi öelda ei ole. 

Innustan edasiseks aruteluks. Vastused stiilis "velg on vale, oled loll" ja vastus " ei ole vale velg, ise oled loll" ei aita kedagi edasi. Küll aga otsivad inimesed internetist sageli tõde ning nii võivad sellised killukesed hakata elama oma elu. Just seetõttu on suurepärane, et osa kaasfoorumlasi on valmis ka algallikatele viidates valmis ka kontrollitavat infot jagama. 

Ksf! Formika autodel on küljes temanimeline kvaliteedimärk. Eriti just seetõttu tuleb tema autode juures ka viimastki kruvipead kontrollida. Eks see hobi vahel äärmustesse läheb ja tuleb eristada, kas inimene soovib lihtsalt sõita mingi vana auto moodi sõidukiga või ongi tema eesmärk taastatada võimalikult täpselt sellises seisukorras auto nagu see tehase väravast väljus. Hea küll - sellises seisukorras nagu see oleks pidanud kataloogi järgi väljuma. Või veelgi enam - sellises seisukorras nagu see oleks väljunud tehase väravast kataloogile vastavalt, et esindada tehase toodangut messil, näitusel või reklaamfotode tegemisel. Ma nõustun ka seisukohaga, et tehastes võis olla korralagedus ning sõidukeid võidi komplekteerida muul viisil, kui kataloogi järgi. Selles maailmas, kus mina oma vaidlusi tavaliselt pean, on vaja tõendamiseks enamat - eriti veel juhul, kui sellise arvamuse andja ei ole ise kunagi nende protsesside juures olnud, millest ta midagi arvab. 

Lubage inimestele selline kiiks - see ei sega mingil viisil tegelemast sama hobiga veidi teise nurga alt.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne