KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 4)

Milline värv oleks hea metallist aiavärava värvimiseks ?
Vasta

Mina arvan, et tegemist ei ole mingi erilise asjaga, mis vajab väga erilist lähenemist. Värvi metallivärviga, mis päikese käes ei tuhmu-pleeku ja asi korras -  järgides värvi tootja poolt ette nähtud tehnoloogiat. Pigem tuleb värava pealt värv maha viletsa eeltöö pärast - ei viitsita puhastada-karestada-kruntida.

Mina värvisin ühe kaubiku ja järelkäru rulliga rilaki kahekomponentse polüuretaanvärviga. Ettenähtud krunt alla, värv peal ja püsis küll. Küllap püsib ka värava peal.
Vasta

" Rilak" , see on läti toode ?  Ilmselt ostetav Depo st ?
Vasta

(19-07-2023, 20:22 PM)edvard Kirjutas:  " Rilak" , see on läti toode ?  Ilmselt ostetav Depo st ?
Riia Lakid OÜ Susi Hotelli juures esinduskauplus. Kantsi 3, kui uskuda netti.
Vasta

(19-07-2023, 20:22 PM)edvard Kirjutas:  " Rilak" , see on läti toode ?  Ilmselt ostetav Depo st ?
Espakis on ka Rilaki tooteid.
Vasta

(20-07-2023, 13:55 PM)taxopets Kirjutas:  
(19-07-2023, 20:22 PM)edvard Kirjutas:  " Rilak" , see on läti toode ?  Ilmselt ostetav Depo st ?
Espakis on ka Rilaki tooteid.
Lisaks ka EhituseABC ja K-Rauta. Suuremat sorti töö ja materjali kulu korral tasub täitsa võrrelda, et kus kohas on parim pakkumine nt. ärikliendina või ka e-poes.
Vasta

Keeraks automaksult auto hooldusele , nimelt : Audi 80 ja kas õliamort või gaasiamort ? Kunagi oli tehnikakirjanduses kirjeldatud ka õlivahuamorti , need viimased vist massidesse ei jõudnud , soovitused on oodatud .
Vasta

(21-07-2023, 13:42 PM)edvard Kirjutas:  Keeraks automaksult auto hooldusele , nimelt : Audi 80 ja kas õliamort või gaasiamort ? Kunagi oli tehnikakirjanduses kirjeldatud ka õlivahuamorti , need viimased vist massidesse ei jõudnud , soovitused on oodatud .

Mõlemad toimivad. Minule tundusid 80 all gaasikad pehmemad, aga see võis mulle tunduda ka.
Pigem võiks võtta mitte kõige odavamad. Sachs, Kyb, Koni, vms.

Aga kui see on igapäeva roim, siis võid ka monroe apnna ja ilmselt sõidab ka. S.t. 500 eurose audi alla pole imho erilist vahet, peaasi, et töötab.
Suurema  mootoriga korras quattro vms alla pane pigem korralik.

See on ainult minu arvamus ja pole absoluutne tõde. Mul on ainult 4 sellist autot olnud ja mingit tõde ikka kuulutada ei oska.
Vasta

Ei tea miks küll , ise eelistan Sachs i ja õliamorti , ehk pole võltsing .
 Tänan soovituse eest !
Vasta

(21-07-2023, 16:57 PM)edvard Kirjutas:  Ei tea miks küll , ise eelistan Sachs i ja õliamorti , ehk pole võltsing .
...

A80 alla on see hea valik igapäevasõitudeks meie "teedel". Kui just pole Eibach vms. terav vedrustus.

Gaasamordist on rõõmu katusega kartidel, mille piloodil on oluline oidevalt teada parasjagu ratta all oleva tee tekstuuri ja pidamise ärakasutamise protsenti.

Gaasamordi oluline miinus on gaasi lahkumisel tekkiv paukumine. Ja gaas lahkub oluliselt varem, kui töövedelik...
Vasta

Oli kord väike rahamure ning välja sai vahetatud ainult üks esi amortidest kuna teine tundus, et töötab ilusti.

Tulemuseks oli kohutav juhitavus kuna amordid olid erineva iseloomuga.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Minu tänasesse päeva tõi rõõmu ja sinist värvi üks kena ZAZ 968 aastast 1973. Vestlesin põgusalt omanikuga, klõpsisin mõned pildid ja minustki tehti auto taustal seksikas poosepilt Smile  Hiljem tausta uurides selgus, et masinale oli määratud tervelt kaks kordusülevaatust heitgaaside tõttu.

Küsimus: et siis ka 50-aastaseid vanakesi kotitakse täie rauaga? Kunagi oli ju mingi daatum, millest allapoole heitgaase ei normeeritud/mõõdetud? Või olenes see sõiduki liigist? On kellelgi teadmisi/kogemusi?
Vasta

Kõik tüübid enne 01. 01. 1973 ei piirata , või peab vastama valmistaja püiirväärtusele .

Kõik tüübid (01. 01. 1973 - 31. 12. 1986 ) CO 4,5% / 1000 ppm .

 Mis selle teadmisega pihta hakata ... ,
mina vahetaks mootoris õli , kasiks õhufiltrit , ilmselt vajavad vahetamist süüteküünlad , jagaja kontaktid puhtaks ja kontaktivahe õigeks , seal on veel kondensaator , küünla juhtmed , kui kõik on korras , miks ei peaks heitgaasid normile vastama . Selle va kontaktvahega , kui jagajas olev nukkvõll loksub , ega kontaktivahet õigeks ei saa .
Vasta

Üks "italian tuning" ka veel otsa enne punkti minekut...

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(24-07-2023, 08:46 AM)Aspelund Kirjutas:  Üks "italian tuning" ka veel otsa enne punkti minekut...

Kas tõlget tohib paluda?
Vasta

(24-07-2023, 18:26 PM)oltsberg Kirjutas:  
(24-07-2023, 08:46 AM)Aspelund Kirjutas:  Üks "italian tuning" ka veel otsa enne punkti minekut...

Kas tõlget tohib paluda?

Italian tuninguks nimetatakse ebamõistlikult kõrgetel pööretel sõitmist.
Ma ei tea, kas karburaatormootori puhul sellest kasu on, katalüüsmuunduriga varustatud auto puhul küll.
Vasta

Kas zaziga ei pidanudki teatud aja tagant sõitma kõrgemate pööretega, kuskilt raamatust mälusse jäänud.
Vasta

Iga autoga peab Cool
Vasta

(21-07-2023, 15:19 PM)ivo86 Kirjutas:  
(21-07-2023, 13:42 PM)edvard Kirjutas:  Keeraks automaksult auto hooldusele , nimelt : Audi 80 ja kas õliamort või gaasiamort ? Kunagi oli tehnikakirjanduses kirjeldatud ka õlivahuamorti , need viimased vist massidesse ei jõudnud , soovitused on oodatud .

Mõlemad toimivad. Minule tundusid 80 all gaasikad pehmemad, aga see võis mulle tunduda ka.
Pigem võiks võtta mitte kõige odavamad. Sachs, Kyb, Koni, vms.

Aga kui see on igapäeva roim, siis võid ka monroe apnna ja ilmselt sõidab ka. S.t. 500 eurose audi alla pole imho erilist vahet, peaasi, et töötab.
Suurema  mootoriga korras quattro vms alla pane pigem korralik.

See on ainult minu arvamus ja pole absoluutne tõde. Mul on ainult 4 sellist autot olnud ja mingit tõde ikka kuulutada ei oska.
 Samas, vahetamine maksab ka raha, või aega. OK tagumisi on esiveolisel lihtne vahetada, seal võib midaiganes proovida.
Enda aparaadil said kunagi KYBi gaasikad ette pandud, veits jäigapoolne jäi kuid asfaldil see eest oli normaalselt konkreetne. Ei mäleta enam kaua nendega sõidetud sai aga rohkem nendega probleeme polnud.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

Kas kuskilt on võimalik tsingitud kanttoru valmiskujul ka osta, või pole muud varianti, kui ise tsinkimisega tegeleda? 80x80x3 või 100x100x3 mõõdus, ca 2.6m pikad ja 4 tk.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne