Mida uut Järva-Jaani vanaautode varjupaigas?

kris Kirjutas:
Sm. Ivo Kirjutas:vabandage, et siin teemas küsin, agas kas varjupaika pole vaja M408E'd ?
isal seisab üks selline juba aastaid põllupeal, mustad numbrimärgid küljes ning temaga ei tehta midagi. taga siis üleni punased tuled, ees 4 tuld, ees pikk iste (punane sisu) ning käigukang on roolisamba küljes. auto jäi seisma täiesti komplektsena, ning tänaseks on sealt läinud osad mootori jupid, natuke armatuuri vist (paljud armatuuri plastik jubinad on päikesega täiesti süsiks põlenud). viimati sisse piilusin oli minumeelest sisu isegi täiesti heas olukorras. igas vinidaid, tagatule klaase jne peaks veel kaasas ka olema. mina olen märganud ainult pindmist roostet uste, läbivad ei tohiks väga olla. paar kehva pilti ka, lähiajal teen paremaid kui vajaka.

lisaks, kui varjupaika külastama tulen, toon ka võibolla kaasa mõned vanad pastakad, vist isegi vanu vihikuid leiab, ning lisaks on mitu portsu soomekeelseid 70-80'te moe ja riide ajakirju, vb leiab muudki kirjandust ajalehe putkasse.

Minu teada ei ole varjupaigal üldse 408-t - ei eksport ega kodurtarbijale mõeldut. Usun, et varjupaik võtaks rõõmuga uue liikme vastu!

uurin ja annan teada
Vasta

Su isal on põllul palju huvitavat nagu näha piltide pealt. Aga jääme huviga ootama, mida su isa arvab 408-ist.
Vasta

"Jugend Tehnik" oli vist ka sots maade ajakiri. Kui õieti mäletan, peaks maal sahtlipõhjas paar numbrit olema alles veel.





`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta

Ei saa mainimata jätta, et naise onul on pika poissmehepõlve jooksul kokku korjatud enamus vene mudelitest ja lugematul hulgal erinevaid autokatalooge, ajakirju ja raamatuid erinevatest aastatest alates 70-ndatest. Vaadata neid saab, kuid välja ei anna.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta

408 kohta niipalju, et on võimalus see varjupaika saada kui isa saab natuke raha ka Sad hinnast ei tea midagi, ei oska summa suurust panna.
oleks minu teha siis mina annnaks tasuta

põllupeal vedelevad minu lada'd 81a 2105 väga hea kerega ning 76a 2106 millega pole mul teha miskit
Vasta

Juhin tähelepanu sellele, et varjupaigas on uus isend ! Selleks on ПАЗ/БЗСА-3742 Smile

Tubli töö !

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

fic Kirjutas:Juhin tähelepanu sellele, et varjupaigas on uus isend ! Selleks on ПАЗ/БЗСА-3742 Smile

Kas seda isendit käiski JJTS "poiste" tuletõrjeauto 1. juulil toomas? Vuras mulle laupäeva hommikul Mäo lähedal Paide-Rakvere peal vastu Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta

Ei, siis oli suund "Priitahtlike Pritsumeeste foorumile". See PAZ toodi eile.
Vasta

No nii: muuseumipapa nädalaselt kontsertreisilt Norramaale tagasi. Seal oli netti pääsemisega suuri raskusi. Sain vaid korra ja Sillu vist dešifreerib norra klaviatuuri omapärasid siiamaani ... Aga: tänu Tallinna Tänavapuhastuse AS´ile, kaasfoorumlasele Volvo ja Hansatrans AS`ile, on meie kogu nüüd hetkel kahe isendi võrra rikkam. PAZ 3742 ja "Torver" on juba kohal, Gaz 53 tänavapuhastaja ja Zil 130 veepaak/hari-sahk ootavad oma järge. Vahepeal sigines varjupaika veel üks isend: Volvo N 84 koos 30m redeliga ja väljalaskeaastaga 1960! Aitäh Lääne-Eesti Päästekeskusele ja endisele Haapsalu Päästeteenistusele! Fotograafid, Teie etteaste!
Aga M408E-ga on eriti põnevad lood: oleme otsinud, leidnud ja ilma jäänud. On pakutud, kaup tehtud ja jälle ilma jäänud. Hetkel on läbirääkimiste staadiumis kahe isendi saamine. Kui sm.Ivo pakkumine osutub soodsaks, siis oleksime asjast huvitatud küll.
Vasta

Varjupaigast kirjutas artikli (lausa kahel leheküljel ja mitme fotoga!) ajaleht "Den za dnjom" Kuna linki panna pole, siis uuriks, kas on kedagi, kes mingil moel saaks kirjatöö foorumisse riputada?
Vasta

Krt murdsin oma lubadust, ei saanudki jalgrattaga vändata JJ-sse, kuna ilm oli plaanitud päeval nii palav, et ma oleksin rattaga tulles ilmselt ära kärvanud teel. Käisin hoopis ema ja onuga koos. Onu jäi väga rahule, ikkagi äratundmisrõõm ja puha.

Maamees linnast.
Vasta

muuseumipapa Kirjutas:Vahepeal sigines varjupaika veel üks isend: Volvo N 84 koos 30m redeliga ja väljalaskeaastaga 1960! Aitäh Lääne-Eesti Päästekeskusele ja endisele Haapsalu Päästeteenistusele!

Pilt sellest autost Lääne-Eesti Päästekeskuse, Läänemaa päästeosakonna, Haapsalu keskkomando territooriumilt, kus see auto aastaid tööd tegi. Redelauto osales 1. juulil Priitahtlike pritsimeeste foorumi paraadil ning jõudis "väikeste" seiklustega Järva-Jaani 2. juuli õhtuks.

[Pilt: 120_1047886191.jpg]
Vasta

Kõige uuem isend on nüüdsest Muhuklubi annetatud maanteemuhk "samodelnõi".

http://www.jt.ee/130706/esileht/20003493.php
Vasta

dodgy Kirjutas:Kõige uuem isend on nüüdsest Muhuklubi annetatud maanteemuhk "samodelnõi".

http://www.jt.ee/130706/esileht/20003493.php
Sai selline tükk tehtud jah.

Ennem:
[Pilt: normal_DSC06756.JPG]

Pärast:
[Pilt: normal_2006%20muhuklubi%20suvekad%20piiu...%20150.jpg]


Vasta

Totaalne Muutumine by muhuklubi Big Grin
Vasta

Aga kas varjupaigas kastiga "pirukas" on ? Piruka kerel kast maha võetud ( ei tea kas tehase toodang või mitte) Minu teada nagu sellist asja varjupaigas pole, kuid leidsin sellise oma pildistatud masinate seast Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta

See muhuklubi kaadervärk meenutab eest trabanti natuke (täpselt detaile ei oska välja tuua, aga on kuidagi seda nägu) Väga uhke liikur igatahes Smile

Maamees linnast.
Vasta

fic Kirjutas:Aga kas varjupaigas kastiga "pirukas" on ? Piruka kerel kast maha võetud ( ei tea kas tehase toodang või mitte) Minu teada nagu sellist asja varjupaigas pole, kuid leidsin sellise oma pildistatud masinate seast Smile
On ju küll. http://varjupaik.jjts.ee/index.php?actio...9&lang=est
Vasta

Täna pool tundi enne lõunat tuli Peterburi mnt-l vasti Janu Juku, mida uut ja huvitavat seekord varjupaika lisandub?
Vasta

Martti Kirjutas:Täna pool tundi enne lõunat tuli Peterburi mnt-l vasti Janu Juku, mida uut ja huvitavat seekord varjupaika lisandub?

Tõepoolest käis Janu Juku eile Tallinnas. Ja mitte ainult ühe korra! Esimese reisiga sai varjupaika sõidutatud Pobeda. Tänud annetaja pr Margit Kasele! Teise reisiga lisandus kauaoodatud Žuk. Tänud Stenile ja Gunnarile ning kaasfoorumlastest annetajatele! Üleeile aga sündis sootuks tore lugu: selle ajaga kui me Lokuta rahvaga klaasikojas käisime. oli keegi varjupaika sõidutanud originaalkonditsioonis autorolleri ET 1,5 Hiljem selgus, et annetaja oli endine Järva-Jaani poiss Jaanus Einsok. Tänud! Zim`i Tartust äratoomisest ning tekkinud poleemikast on foorumirahvas juba kuulnud. Vaid paar päeva enne seda jõudis oma uude kodusse nelivedu tuletõrjeauto Volvo 485. Tänud Palamuse Vallavalitsusele "Lonni" annetamise eest! Veelgi varem lisas Ivar Kärner kunagise 50 cm3 kartauto. (Kes aitaks marki tuvastada?) Kui nüüd ilmad meid rohkem tubasteks sunnivad, siis on lootust, et varjupaiga kodukas ka veidi korrektuuri ja täiendamist saab ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne