Jaan Tatika ideed

Ma viisin ka sügisel terve kärutäie daewoodeks moonduma Sad
Ja memm on tükk aega rääkinud väliköögist SadSad
Ja siis ma lolli peaga näitasin talle seda pilti ka veel SadSadSad
Õnneks oli viimasel varuosadeks ostetud autol all kolme erineva välimusega plekkveljed Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Ei teagi nüüd kas ehk hoopis naljanurka postitada...? Aga kuna mehed oma mitmemootorilise murutrimmeriga tõsiselt vaeva näinud, siis las olla siin.
Mitte, et ma kahtleks, et see lendab, lendab kindlasti, aga see va lennusuund ei pruugi ühilduda soovidega ja lendavad ka kõik muud asjad (jäsemed näiteks) mis selle trimmeri teele jäävad.
Ma soovitaks, kui Kevades Tootsile: mine soo peale ja lase seal lahti. Vaadates asustuse tihedust, siis jääb vaid tšuktši kombel möönda: Teid jääb ju veel miljard järele...


Vasta

(03-11-2008, 17:15 PM)Mister X Kirjutas:  Taevani on vaid ülistatud lihtsa autojuhi geniaalsust, kes ühel lumerohkel talvel taipas autole külge monteerida läbivust parandavad atribuudid....

https://www.youtube.com/watch?v=Ubm5ojWSRTE
Vasta

(15-01-2015, 23:13 PM)Marko Kirjutas:  memm on tükk aega rääkinud väliköögist SadSad

[Pilt: am0Loyo_700b.jpg]

https://www.youtube.com/watch?v=elNZ0x2tQsw

Cool
Vasta

Neid oli mul vanaaastaõhtul terve teeserv täis aga putru temaga ei keeda. Tassi teed saab.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(11-10-2014, 02:08 AM)viplala Kirjutas:  Big Grin See vend hästi küll ei lõpeta.

Lõpetab samamoodi kastis nagu me kõik, aga elab märksa lõbusamalt ja pingevabamalt kui enamus meist.  Smile
Vasta

https://www.youtube.com/watch?v=TnWOiTIqv6U
Vasta

1 tööriist:
[Pilt: 2627011.jpg?t=3]

Lisa
ndub see .
Vasta

Vot jolki-palki! Mis huinjaa see on?  Smile

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Sulavkaitsmete kalibreerimisseade?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Sihukese riistapuuga on hea kontrollida pool-kakaseid elektritööriistu... Big Grin  Hea ja lihtne. Arvatavasti....
Vasta

Sellega varastatakse elektrit.  Big Grin
Vasta

Ju see on lühise tegemise masin.
Vasta

Miskitel tingimustel seal elektrone jooksutada saab. Nähtavaks teha vist ei õnnestu. Akulaadijaks ka kõlbmatu.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(08-03-2015, 20:19 PM)Raivo Kirjutas:  1 tööriist: ...
Ka sellest rohkem/täpsemaid pilte saaks? Mul tekkis suur huvi skeem maha joonistada...
Vasta

Selle elektri vidina mõtte on see, et keerad korgi pessa enne voolumõõtjat, krokodilliga võtad nulli kilbist ja pistik seal otsas on selleks, et paned kontakti ja ongi tasuta elekter, see pole minu poolne oletus vaid praktiseeritud kogemus.

Enne muidugi keerasin tuppatulevad korgid välja mis olid juba peale mõõdetud voolu.
Vasta

Voolumõõtjast möödaminekuks niipalju komponente kindlasti vaja pole...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(10-03-2015, 18:00 PM)olevtoom Kirjutas:  Ka sellest rohkem/täpsemaid pilte saaks? Mul tekkis suur huvi skeem maha joonistada...

Aga palun: siin ta on
Pildilt hästi ei paista, aga keraamilise korgi põhjakontakt on ühenduses korgi pesa põhjakontaktiga (ehk siis kaitse füüsiline asukoht on nihutatud) ja pistiku kontakt keraamilise korgi küljekontaktiga. Keraamiline kork ise on läbipõlenud, ehk kasutusel kui klemmlaud.
Vasta

(11-03-2015, 19:35 PM)Power Kirjutas:  Selle elektri vidina mõtte on see, et keerad korgi pessa enne voolumõõtjat, krokodilliga võtad nulli kilbist ja pistik seal otsas on selleks, et paned kontakti ja ongi tasuta elekter, see pole minu poolne oletus vaid praktiseeritud kogemus.
Ei saa aru, et kuhu sa selle korgi enne voolumõõtjat keerasid, kõik peaks nagu plommi all olema või ? Või ei saa ma naljale pihta Smile ?
Vasta

(12-03-2015, 00:09 AM)maitus Kirjutas:  Ei saa aru, et kuhu sa selle korgi enne voolumõõtjat keerasid, kõik peaks nagu plommi all olema või ? Või ei saa ma naljale pihta Smile ?

Nalja pole. 
Helistad kontorisse ja ütled, et peakaitse põles läbi. Elada aga on vaja. Lubatakse siis plomm maha võtta ja lubatakse saata ka kontroll uut plommi panema. Nagunii ei tule kontroll paari kuu jooksul ... nii oli vähemasti 30 aastat tagasi. Nüüd pole enam selliseid kaitsmeid ja kontroll käib ka siis, kui plommi pole vaja panna.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne