Vanatehnika lustisõidu tulevik
#4

Tahaks eelkõneleja(te)le paar asja lisada:

1. Just sellises vormis üritust on VÄGA VAJA.
Iga kord, kui ma sellele olen sõitnud, olen omaette mõelnud, et näe, siit saab alguse aastatepikkune vanaautoürituste traditsioon....ja mina-sina-meie oleme täna ja praegu sellise sündmuse keskel.
Niiet, selles suhtes on Sirk ja Co ajaloolise palli veerema lükanud....ja üldsegi mitte ebaõnnestunult. Kõik, kes me siiani oleme osalenud, oleme lihtsalt sõnatud olnud. Sellest ka vaikus tagasisidel.
Hämming härrased, et selline asi üldse olemas on, mõistate? Smile))

2. Stardipaik - tundub ideaalne. Parim. Hoiame pöialt, et Nõmmel seda parklatagust täis ei ehitata ja parklat kohalike poolt ei hõivata.

3. Sihtkohad. Samuti väga andekas. Ise ei oleks selle pealegi tulnud.
Hiljuti külastasin Helsingis Night Cruising`it (pea analoogiline sündmus põhjanaabrite juures) ....Sommid kogunevad kalaturul ja sõidavad niisama sihitult ringi ja edasi tagasi...Smile Peaks nad järgmisel aastal siia kutsuma, las õpivad....

4. Sihtkohad kipuvad otsa saama, võibolla on see tõsi. Aga usun, samuti nagu Avo, et foorumis teemat talve jooksul lahates tuleb ka veel häid ideid. Mõni vana lennuk kuskil vedelemas; keegi on huvitavalt maja taastanud vms, või minupärast ekskursioon vanalinnas (Hr. Mart Laar tunneks kindlasti end meeldivalt puudutatuna, kui teda paluda....)

5. Põhiline, et midagi ikkagi toimuks.
Et kõik saaks teada, et ME OLEME OLEMAS. Vanad autod, mis on korda tehtud. Enne ei hakka ju ka võimukoridorides midagi liikuma, kui suur grupp inimesi mingit ühist asja ei poolda ja eest ei vea....

6. Raha. Arusaadav teema. Loomulikult tuleb kehtestada osavõtumaks. Korraldajad sellest rikkaks muidugi ei saa, aga abiks ikka....

Kokkuvõtteks soovin korraldajatele edu ja muidugi kannatlikkust eesti tänamatu autohuvilisega tegelemaks.
Kõik, kes me hommikuti peeglisse vaatame, näeme ju eestlast...Smile)))

Muidugi kohtume.
Hart Jürine.
Vasta


Sõnumeid selles teemas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne