Turuplatsi modereerimine
#6

Lisaksin Jesperile veel niipalju, et siinne foorum on Ida-Euroopa ja uunikumide suunitlusega auto-moto foorum. Osa foorumist on lausa uunikumide n.-ö. \"ametlik\" foorum (vt viide www.unic.ee-s).

Seetõttu on loomulik, et siinne turuplats on piiratud uunikumiks olemise ametliku vanusega Eesti Vabariigis ehk 25 aastaga.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9,  oleme juunis avatud R,L,P 11-18
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Turuplatsi modereerimine - Autor: biggio - 19-09-2005, 22:11 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: Regardman - 08-08-2006, 17:48 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: Romka - 05-12-2007, 19:35 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: dad - 05-12-2007, 19:52 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: rollfix - 10-12-2007, 21:31 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: unimüts - 10-12-2007, 21:51 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: dad - 10-12-2007, 22:26 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: rollfix - 10-12-2007, 23:23 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: dad - 11-12-2007, 14:04 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: Jesper - 10-12-2007, 23:31 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: rollfix - 10-12-2007, 23:50 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: Jesper - 11-12-2007, 00:29 AM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: rollfix - 11-12-2007, 00:34 AM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: mesamees - 11-12-2007, 08:42 AM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: väike-tom - 11-12-2007, 12:27 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: dad - 11-12-2007, 14:30 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: rollfix - 11-12-2007, 23:09 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: 13piisab - 13-12-2007, 02:05 AM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: dad - 12-12-2007, 11:29 AM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: zazik - 04-02-2008, 14:22 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: TeeTL - 04-02-2008, 18:09 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: valdo - 04-02-2008, 18:42 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: zazik - 04-02-2008, 20:12 PM
RE: Turuplatsi modereerimine - Autor: dad - 04-02-2008, 19:37 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne