07-12-2005, 14:17 PM
nark Kirjutas:... või siis IZ planeta 1 .
Vt http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid107532
Ehk ma just kirjutasin, et N.Liidu mootorrattatööstus ei ole mitte kunagi tootnud mootorratast, mille mark oleks IŽ Planeta 1.
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme juunis avatud R,L,P 11-18
