Vanatehnika lustisõidu tulevik
#18

indreksirk Kirjutas:Dad on tavapäraselt terav. Märkus on õige, kuid korraldajad ei ole hetkel leidnud alternatiivset kanalit vanatehnikahuviliste informeerimiseks peale käesoleva foorumi. Aeg-ajalt ületame mõne ajalehe uudiskünnise, kuid paremat viisi ei oska ma küll välja pakkuda. Lisaks sellele foorumile informeerisin mina ka oma tuttavaid jõudumööda. Reklaam oli ka Unicwebis, kuid unic.ee ja unic-moto.ee kodulehtedele nende ürituste info ei jõudnud, kuigi sain nende lehtede adminnidele vastuse, et need lisatakse ürituste nimekirja. Kedagi ära saatma põhjusel, et ta on tihti sama sõidukiga käinud, küll ei hakka.

Emmm ... mis jutt käib nagu kanali kohta, ma ei saa hästi aru, mina üritasin seletada selliste sõitude jätkusuutlikuse põhimõtet, mitte kedagi ära ajada või veel enam kohal käimise keelamist! Üritust korraldatakse ikka iseendale ja et teistele näidata oma saavutusi, samas publik ootab iga kord midagi uut ja huvitavat ja kui neile nüüd näidata 3 aastat järjest iga kuu ühte ja sama komplekti, siis kaotab tegevus oma kõlapinna ehk siis uudistekünnise.

Ja veel ma ei mäleta, et oleksin midagi tegemata jätnud, kui olen seda lubanud.

Dad.
Vasta


Sõnumeid selles teemas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 7 külali(st)ne