Ilusaimad ja koledaimad autod.
#42

13piisab Kirjutas:uus Civic on mu meelest silmatorkavalt kole masin...

Maitse asi... Aga minu maitse on selline, et kõik kaasaja masinad on parajad koledised. Omal ajal on aga ka väga ilusaid autosid tehtud. Näiteks selliseid, mis alloleval pildil Soomes ringi vurab:

[Pilt: 770K.jpg]

Kui kellelegi lahtine kere ei meeldi, siis võib eelistada ju ka sellist:

[Pilt: mbo4073.jpg]

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9,  oleme juunis avatud R,L,P 11-18
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: smolin - 13-02-2005, 13:50 PM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: Romka - 07-11-2005, 18:07 PM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: andris - 07-11-2005, 18:59 PM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: speedsta - 09-11-2005, 22:51 PM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: y2k - 11-11-2005, 17:57 PM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: 13piisab - 17-05-2006, 23:57 PM
RE:  Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: valdo - 18-05-2006, 00:27 AM
RE:   Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: arvi100 - 18-05-2006, 15:48 PM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: Edel - 18-05-2006, 07:49 AM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: svenson - 18-05-2006, 11:35 AM
RE:  Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: valdo - 18-05-2006, 12:33 PM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: Liblikmutter - 18-05-2006, 12:45 PM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: zxr - 24-05-2006, 16:26 PM
RE: Ilusaimad ja koledaimad autod. - Autor: hanno51 - 26-05-2006, 20:01 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne