18-05-2006, 00:41 AM
zazik Kirjutas:Kindel, et eile? Mina nägin sealsamas ristmikul avarii lahendamist üleeile (esmaspäeval) kella 18 paiku.
Ajasin kägu, oligi üleeile...
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme juunis avatud R,L,P 11-18
