19-05-2006, 01:44 AM
TeeTL Kirjutas:enne seda (1967-1980) sõitis liini M/L Tallinn. http://www.faktaomfartyg.com/svanetiya_1960.htm
Aga huvitav oleks teada, kas enne seda ka regularreisid toimusid.
1965-67 teenindas seda liini M/L Vanemuine.
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme juunis avatud R,L,P 11-18
