Mõni mõte teemade liigutamise kohta
#4

Sillu Kirjutas:Minu arvates võiks ka RS 09 teema tõsta ümber Autode alla "Veokate, traktorite ja muu rasketehnika" alamfoorumisse, kus on ka teised traktoriteemad.

Tehtud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9,  oleme juunis avatud R,L,P 11-18
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Mõni mõte teemade liigutamise kohta - Autor: mrali - 28-01-2005, 01:44 AM
RE: Mõni mõte teemade liigutamise kohta - Autor: Sillu - 29-06-2006, 12:59 PM
RE: Mõni mõte teemade liigutamise kohta - Autor: valdo - 29-06-2006, 13:11 PM
RE: Mõni mõte teemade liigutamise kohta - Autor: mrali - 29-06-2006, 13:17 PM
RE: Mõni mõte teemade liigutamise kohta - Autor: peeterpaul - 20-02-2007, 15:27 PM
RE: Mõni mõte teemade liigutamise kohta - Autor: Sillu - 23-01-2007, 12:22 PM
RE: Mõni mõte teemade liigutamise kohta - Autor: XTA - 07-02-2007, 00:28 AM
RE: Mõni mõte teemade liigutamise kohta - Autor: kr8nik - 07-02-2007, 19:10 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne