Moskva autoturg 1951 aastal (pilt)
#11

See foto on tehtud ühe lennundusshow ajal 1950ndatel. Olen seda kusagil varem näinud, vost oli miski Vene päritolu raamat (nt Pobist).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9,  oleme juunis avatud R,L,P 11-18
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Alts - 18-12-2006, 23:46 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Style - 18-12-2006, 23:52 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: rollfix - 19-12-2006, 00:40 AM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Style - 19-12-2006, 00:43 AM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: rollfix - 19-12-2006, 00:50 AM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Martin256 - 19-12-2006, 02:20 AM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: motamees - 19-12-2006, 02:22 AM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Aspelund - 19-12-2006, 10:26 AM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Martin256 - 19-12-2006, 16:15 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: dad - 19-12-2006, 10:41 AM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: pkuldsaar - 19-12-2006, 11:33 AM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: valdo - 19-12-2006, 11:35 AM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: eberhard - 19-12-2006, 13:37 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Aspelund - 19-12-2006, 17:21 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Martin256 - 19-12-2006, 18:02 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: rollfix - 19-12-2006, 18:09 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Alts - 19-12-2006, 18:11 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: valdo - 19-12-2006, 18:16 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: eberhard - 19-12-2006, 18:23 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: dad - 19-12-2006, 18:59 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: eberhard - 20-12-2006, 12:17 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: dad - 20-12-2006, 13:29 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: valdo - 20-12-2006, 13:56 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: dad - 20-12-2006, 17:42 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: Aspelund - 19-12-2006, 18:39 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: PETSS - 19-12-2006, 23:44 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: eberhard - 20-12-2006, 12:42 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: sigalane - 25-12-2006, 16:19 PM
RE: Moskva autoturg 1951 aastal (pilt) - Autor: smolin - 25-12-2006, 16:39 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne