BMW ja Gaz21 hybriid
#3

kotlet Kirjutas:assa mait !
kus on ikka iludus kokku tehtud

Maitse asi (ütles...) Wink

Mulle meeldib 21 algsena rohkem.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9,  oleme juunis avatud R,L,P 11-18
Vasta


Sõnumeid selles teemas
BMW ja Gaz21 hybriid - Autor: Alts - 03-01-2007, 04:31 AM
RE: BMW ja Gaz21 hybriid - Autor: kotlet - 03-01-2007, 12:54 PM
RE: BMW ja Gaz21 hybriid - Autor: valdo - 03-01-2007, 12:57 PM
RE: BMW ja Gaz21 hybriid - Autor: mindeioleolemas - 03-01-2007, 17:32 PM
RE: BMW ja Gaz21 hybriid - Autor: guits112 - 03-01-2007, 18:18 PM
RE: BMW ja Gaz21 hybriid - Autor: guits112 - 03-01-2007, 18:23 PM
RE: BMW ja Gaz21 hybriid - Autor: siimik - 03-01-2007, 20:50 PM
RE: BMW ja Gaz21 hybriid - Autor: TimmThaler - 03-01-2007, 21:47 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne