16-01-2007, 23:03 PM
(Seda postitust muudeti viimati: 16-01-2007, 23:05 PM ja muutjaks oli valdo.)
olevtoom Kirjutas:Tegelikult on Daihatsud päris naljakad autod. [...] aga Eestis selliseid tõesti müüa ei õnnestu.
Ka Soomes tekitasid paar aastakümmet tagasi Daihatsud üsna vastakaid tundeid. Ega's muidu ei tehtud sealset margi tunnuslauset mõningate teravkeelsete kodanike poolt ümber "Daihatsu - aja ja vihastu"...
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme juunis avatud R,L,P 11-18
