K: turuplatsil manuste lisamine?
#6

Minu meelest saab läbivalt kogu foorumis manuseid lisada, kuid need pildifailid tuleb teha väiksemaks kui 100 KB.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9,  oleme juunis avatud R,L,P 11-18
Vasta


Sõnumeid selles teemas
K: turuplatsil manuste lisamine? - Autor: moto-onu - 22-03-2007, 15:39 PM
RE: ???? - Autor: vdp - 22-03-2007, 16:45 PM
RE: ???? - Autor: 41Degree - 22-03-2007, 21:21 PM
RE: ???? - Autor: moto-onu - 22-03-2007, 16:49 PM
RE: ???? - Autor: Alts - 22-03-2007, 22:39 PM
RE: K: turuplatsil manuste lisamine? - Autor: valdo - 23-03-2007, 03:12 AM
RE: K: turuplatsil manuste lisamine? - Autor: Sillu - 23-03-2007, 06:11 AM
RE: K: turuplatsil manuste lisamine? - Autor: moto-onu - 23-03-2007, 09:02 AM
RE: K: turuplatsil manuste lisamine? - Autor: moto-onu - 23-03-2007, 14:45 PM
RE: K: turuplatsil manuste lisamine? - Autor: Jesper - 23-03-2007, 15:48 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne