07-05-2008, 23:58 PM
mrali Kirjutas:http://www.epl.ee/uudised/428134
Et siis tööd praeguseks Rummus pooleli ja traktorid kadunud.
... ja ma olen surmkindel, et hullujussid (loe: ekskavaatorid) jäävad seekord veel alla alles
Liiga kallis on nende ülesõngitsemine.
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme juunis avatud R,L,P 11-18
