Kähkusõidurataste kohta EW ajal?
#7

Ausalt öeldes ei oska ma midagi kosta, isendit kui sellist ei ole. Raam on, ümbertehtud raam siis täpsemalt. Väidetavalt on raamiga kiirelt sõidetud aga kuna viimane reaalselt midagigi teadev inimene suri 1999.a. siis ma ei oska midagi kindlalt väita. Ei julge väita tähendab. Raam kui selline tuli välja töökoja lae pealt kus askeldas too kümmekond aastat mulla all olev isik. Inimese raamaturiiulis oli seljakotitäis kirjandust mootorrataste kohta, mõned raamatud olid spetsiifiliselt ringrajatsiklite kohta käiv. Seesama näituseks toodud raamat kus olid Ducati ja Hondade mootorite läbilõiked ja joonised, samuti vene tehnika kohta ja joonised mootorite ümbetegemiseks. Iþ-i ühepütase modifitseerimise kohta oli vist päris palju kirjas- täpselt ei mäleta enam. Väidetavalt oli see inimene ka kiirelt sõitu harrastanud mingi aeg - sellepärast ka väidetavalt need raamatud, kui oskuskirjandus. Raami lähemalt vaadates ei suuda mina mõista miks see ümber tehtud on täpselt ja kelle poolt ning kas sel võib üleüldse mingi seos spordiga olla.
Pildid siis alljärgnevalt:
originaal NSU 201Z tagaratta kinnitus:
[Pilt: PriiduZ1.jpg] kasutaja Kass lahkel loal!
ja minu hinnangul mitte originaal:
[Pilt: 3mai001-1.jpg]
rataste vahet on pikemaks venitatud sellega aga miks, ma ei tea. Tagumine poritiib on ka ühtlasi tahapoole viidud, sellega oleks ilmselt võimalik sadul allapoole-taha viia (raskuskese, madalam sõiduasendRolleyes ). Võimalik, et rattale on mingi moment paigaldatud teistsugune käigukast võimalik, et isegi mootor aga täpsemalt ei ole vist enam võimalik kellegi käest teada saada (minule teadaolevalt on kõik asjaga natukenegi seotud inimesed juba pilvepiiril). On ainult mingi ähmane külajutt võidusõitmisest ja ebareaalne (ise ümber ratsitud?) raam... sellise üpris tühise asja pärast tõmbangi tähelepanu siin kui aus ollaSad
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: gruppen - 08-06-2009, 18:28 PM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: kass - 08-06-2009, 19:49 PM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: indrek - 08-06-2009, 20:16 PM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: Aspelund - 08-06-2009, 21:01 PM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: gruppen - 09-06-2009, 13:10 PM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: Aspelund - 09-06-2009, 16:11 PM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: gruppen - 09-06-2009, 16:48 PM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: kass - 09-06-2009, 18:43 PM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: miilits - 10-06-2009, 04:39 AM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: gruppen - 10-06-2009, 09:44 AM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: kass - 10-06-2009, 10:29 AM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: gruppen - 10-06-2009, 10:51 AM
RE: Kähkusõidurataste kohta EW ajal? - Autor: kass - 10-06-2009, 13:55 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne