10-08-2009, 13:31 PM
(10-08-2009, 12:44 PM)pannkook Kirjutas: Küll aga on müügifoorum tegelikkuses täis igatsugu sitta.
Meie moderaatorid on ka inimesed ja ei jõua asju 24/7 jälgida alati ja operatiivselt kõigele reageerida. Näiteks mina olen kõik ebasobiva (uunikumidesse mittepuutuva) sealt ikka eemaldanud, kui näinud olen.
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme juunis avatud R,L,P 11-18
