25-10-2009, 19:29 PM
(25-10-2009, 12:20 PM)K750 Kirjutas: ... kas on veel võimalusi kuidas vana värvi lihtsalt maha saada.
1. Liivaprits. Pluss - hea töö kogu detaili ulkatuses. Miinus- endal tavaliselt pole, õõnsustesse jääb liiva ning õhema pleki võib kaardu võtta.
2. Relaka otsas terashari. Pluss - ise saab teha kus ja kuidas iganes, plekki ei võta kaardu. Miinused - töö kohatine aeglus ja keerulisemad nõgusad kohad võivad jääda tegemata, kuhu ei pääse ligi. Samuti on miinuseks see, et kui on roostepesadega asi, siis pesade sisse nii ei pääse ja tuleb ortofosforhappe derivaadiga veel tegutseda.
3. Keemia + mahakraapimine/nühkimine. Pluss - terashari hakkab keemiaga töödeldud asjale kergemini peale. Miinus - ÜLIVÄGA mürgine ja söövitav, nii aurud kui ka nahale sattumine. Täielikult välistatud ruumi sees tegemine.
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 185 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme avatud K,N,R,L,P 11-18