27-01-2010, 12:29 PM
(27-01-2010, 00:33 AM)kapsauss Kirjutas: Tegelikult on mul tulevikus plaan iga auto jupid ühte suurde patta sorteerida ja mingi kokkuleppehinnaga maha müüa.
Ma loodan, et mu postitusel on mingi mõte. Vb mu soov neid maha müüa on kellegile abiks ja tasuks vb paremini rahaliselt, kui tuimalt Kuusakoskisse vedada ühel ilusal päeal. Ikkagi uued jupid.
Iseenesest väga tervitatav, et Sa UUSI juppe tuimalt vanametalli ei vea, vaid püüad leida inimesi, kellele need jupid võiksid vajalikud olla. Saan aru, et Sul endal neid asju vaja pole ning huvi puudumisel lähevad need nagunii vanametalli.
Seega on neid asju väga lihtne müüa.
Vanametalli kokkuostuhinnad on internetist vabalt saadav info. Mõtle nüüd välja, millise koefitsiendiga (näiteks vanametalli hind x 2 ) Sa oled nõus oma juppe müüma, pane oma lao ukse ette kaal ja ongi turg püsti.
P.S. Selliseid vendi on siin küll nähtud, kes müüvad midagi a`la "Kui Te kohe miljonit ei maksa, siis viin emek-sisse"

`73 Hanomag-Henschel F46KA