12-06-2010, 17:01 PM
(Seda postitust muudeti viimati: 12-06-2010, 17:02 PM ja muutjaks oli muska71.)
(12-06-2010, 13:05 PM)Ishijupp Kirjutas:Nii oletame,et see on puhas jura nagu eelkõneleja kirjutas.Tahaks teada miks pole mu autode mootorid kokku jooksnud?Suht uued ja min kulumine sünt õlidega sõites.Mootori kapiga sai ka uued pihustiotsad pandud ja ka pakiautost ideaalkorras pump peale pandud(vana oli hõre),7000km pärast kappi läks veepump vahetusse ja rohkemat pole mootori juures midagi vahetatud.Mootor käivitub endiselt hästi,midagi pole kehvemaks läinud.Pidevalt on 1,5t käru taga.Lihtsalt pühast vaimust ju võimsus ei kasva,must tomu ei kao ja küttekulu ei lange.Äkki keegi tark seletab selle anomaalia lahti.Mina küll ei kavatse sellest lisandist loobuda.(12-06-2010, 11:46 AM)muska71 Kirjutas: ...Olen hariduselt keemik ja pean ütlema, et sellist jura pole juba ammu lugenud. Ei viitsi hakata kirjutist jupp haaval lahkama, aga nii alustuseks- eksotermiline reaktsioon aktiivkihiga, mis tõstab temperatuuri põlemiskambris. Eeldusel, mootor peale vahendi kasutamist ringi käib ja pole kinni paistetanud, saab kihi paksus olla mikronites, kogu silindri kohta seda aktiivkihti 0,00xx mg. Peab ikka olema tõsine tuumareaktsioon, mis suudab 0,00xx mg aine eksotermilise reaktsiooni tulemusena tõsta põlemistemperatuuri määral, et seda oleks võimalik mingilgi moel mõõteriistadega registreerida... Lihtsam oleks ju jahutusvedelik välja lasta, töötemperatuur tõuseb mis mühinal ja silindrid säraks nagu kassikaka kuuvalgel![]()
Meenub üks jutuke jänesemammast, kes suitsetas sildi "mitte suitsetada" all. Tuli miilits ja hakkas jänesemammat noomima. See vastu: " mina enam neid silte ei usu, kord oli plangust mingi jurakas välja turritamas ja sinna juurde oli kirjutatud HUI, hüppasin otsa, aga oli hoopis nael."
See, et räägitakse keeruliste sõnadega ilusat juttu ei tähenda automaatselt seda, et kirjutatu ka tõsi on (a'la pärliproteiinid), seega õppigem jänesemamma tarkusest ja vältigem naela otsa hüppamist