Tundmatu mopeed - tuvastatud LVZ MV-042(M?)
#8

Vot siin olen mina küll Valdole ristipidise arvamusega.

Tehke mis tahate, aga selliseid masinaid on huvilistel üllatavalt palju olemas, kellel taastatud, kellel taastamisel ja kellel projektihunnikuna kuurinurgas vedelemas, et võibolla kunagi hakkab tegema. Minu arvates on selliste sõidukite sellises seisus projektitoorikute turusituatsioon selline, et pakkumine ületab juba ammu nõudlust ja tagaotsitavad on vaid nende masinate spetsiifilisemad detailid.
Ei ole kuritegu ja enamuse vanatehnikahuviliste meelerahu ja une rikkumine, kui sellest masinast saab lihtsalt stiilne sõiduvahend.
Igat asja ei pea alati päästma või restaureerima hakkama, kui see omaette eesmärgiks või usulahuks ei ole.
Kuna antud masinal spetsiifilisi, kõigil puudu olevaid osasid küljes pole ja säilitamist väärt hästisäilinud tehase värvkatet ka mitte, siis ausõna, ei juhtu mittemidagi, kui sellele ka d6 või d8 või kasvõi hiinlaste võrrimootor peale panna, kasutada ilma küljeplekkide või nende klaasplastist replikate ja sellise tagarattaga või kasvõi mingite uuema aja jalgratta detailidega see veermik üles ehitada.
Inimesel on vähemalt lahe ja omanäoline sõiduk, millega ta ise rahul on ja millist teistel ei ole... ja tõenäoliselt on ka masin tunduvalt õnnelikum, et ta saab oma elu edasi elada, selle asemel, et aastaid või aastakümneid juppidena mõne järjekordse "kohe hakkan tegema" päästja puukuuris seista.

Lisaks ka see, et niikaua, kui oma customi ehitusel väga palju relakat ei kasutata, on hilisema maitse muutumise korral alati võimalik ka masinat algolekusse taastama hakata.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Tundmatu mopeed - tuvastatud LVZ MV-042(M?) - Autor: taros - 05-01-2011, 02:01 AM
RE: Tundmatu mopeed - Autor: valdo - 05-01-2011, 03:01 AM
RE: Tundmatu mopeed - Autor: kass - 05-01-2011, 11:45 AM
RE: Tundmatu mopeed - Autor: guits112 - 05-01-2011, 12:00 PM
RE: Tundmatu mopeed - Autor: kass - 05-01-2011, 14:38 PM
RE: Tundmatu mopeed - Autor: taros - 05-01-2011, 16:54 PM
RE: Tundmatu mopeed - Autor: valdo - 05-01-2011, 17:39 PM
RE: Tundmatu mopeed - Autor: oldmoped - 05-01-2011, 19:06 PM
RE: Tundmatu mopeed - Autor: taros - 05-01-2011, 21:36 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne