18-01-2014, 14:07 PM
Sain sellise autokese omanikuks. Kas kellelgi on pakkuda puuduolevat esituleklaasi koos kroomitud võruga ja tulede lülitit? Kas sellisel mudelil peaks originaalis olema pasun või signaalkell?
![[Pilt: 2u6q.jpg]](http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/837/2u6q.jpg)
![[Pilt: yhnc.jpg]](http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/14/yhnc.jpg)
![[Pilt: 2u6q.jpg]](http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/837/2u6q.jpg)
![[Pilt: yhnc.jpg]](http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/14/yhnc.jpg)
150+ vanamootorratta ja -mopeedi müügipäev 03.05.2026 Ringutal Märjamaa vallas (Ringuta Hoiupark)
