16-04-2014, 09:26 AM
Saksa ebay vihje on hea, Kievljanin ootab samuti üht-teist juppe! Sellises seisus NSU komplekteerimiseks kuluks kindlasti palju aega ja/või €€€ seega jääb seinakaunistuseks kuni kellelgi vaja peaks minema kes JUST oma raami on pooleks sõitnud. Või siis tahab mulle Riga-1 varuosi vastu anda.
150+ vanamootorratta ja -mopeedi müügipäev 03.05.2026 Ringutal Märjamaa vallas (Ringuta Hoiupark)
