Vanajalgrataste sõit Rapla ümbruses 9 august, kl 11.00
#7

Lõpuks ometi, poolteist päeva ootasin vastust, kempsu ka ei raatsinud minna, kartsin, et magan vastupostituse maha!
Ära muretse, mul on Raplas tegelikult pajuvitsaistandus olemas ja ka vanast ajast karp Tallinna vürtsikilu tallele pandud, Sa ei jää millestki ilma!
Ja kui rattaraami lõhnale väävelvesiniku mädamunahais on juurde tulnud, siis protsess toimib, ilma paanikata, las keemia toimib! Cool Pealegi on aega veel ca 2 nädalat. Ukrainate ja Minskitega on ennegi neid mõisasõite sõidetud ja sõidetakse mulle teadaolevate salaandmete kohaselt ka seekord. Ja minu poolest sõida või riga võrri või uhiuue 96-käigulise ehtsa šanghai maastikurattaga, pole nii oluline, tähtis on omapoolne huvi ja häid iminesi meie ära ei põlga! (saad isegi aru, et kedagi teist normaalset lihtsalt tulemas ei ole, nii laseme lati valuläve madalusse, midagi pole teha, näljaga söövad kotkad ja kassid kärbseid ka!) Nii et lisaks sääre-, kintsu- ja tuharalihastele hakkan nüüd ka vasakut biitsepsit ja õlavarrelihast treenima, et mõisatallis tasemel olla! Cool
Vasta


Sõnumeid selles teemas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne