Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N?
#13

Priit krt nüüd said käkiga hakkama kui sinna esimese postituse nimekirja ühe liikuri lingi panid Big Grin
Olin sellist vaikselt kiibitsenud kuna 20+ aastat tagasi vahetasin sellise oma datsuni vastu ,aga korralike isendite eest küsitav summa peletas eemale ja mõistliku hinnaga olid digimuundunud.
Ja nüüd vaatan siin,et keegi leidnud ja lahkel ka lingi pannud. Peale mõningaid päevi omanikuga suhtlust ja tõdemust,et ma ainukesena olin nõus kohe juudirublad letti lööma mitte mingit vahetuskauppa pakkuma, sai täna kaup ära tehtud. Esmaspäeval peaks härral pangakontol makse näha olema ja siis asi klaar. Siis vaja veel edasi tagasi kokku selline 1400+ km tripp teha treilaga.

Ehk kui tähed ja kuu kenasti joonduvad siis tuleb meie ekipaaz see aasta rajale.......  Cool
Stardis näeme rsk Big Grin

"Life is a highway, sometimes you fly, sometimes you crash,so you never know,what happend in the next mile"
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 10-09-2015, 10:23 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: lamp - 22-09-2015, 12:58 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: randoA - 22-09-2015, 13:37 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: mlsluik - 22-09-2015, 14:05 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Jossu - 22-09-2015, 21:02 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Junkers88 - 24-09-2015, 23:26 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Raudteehull - 25-09-2015, 00:05 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Kuban - 02-11-2015, 14:24 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: hundu615 - 25-09-2015, 08:06 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: TeeTL - 25-09-2015, 12:14 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Junkers88 - 25-09-2015, 13:56 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: TeeTL - 25-09-2015, 15:27 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: miniest - 29-10-2015, 16:05 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: pat1 - 25-09-2015, 20:39 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: TeeTL - 25-09-2015, 22:26 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: wagoneer - 25-09-2015, 21:13 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: idalimusiin - 28-09-2015, 18:06 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 01-10-2015, 21:25 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: tonis - 05-10-2015, 21:24 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 06-10-2015, 09:55 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Jansa - 06-10-2015, 15:11 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: wax - 07-10-2015, 14:39 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Myrka00 - 07-10-2015, 15:41 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 07-10-2015, 16:10 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: vilimo - 07-10-2015, 17:25 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: v6sa - 07-10-2015, 19:30 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Ilmar1937 - 10-10-2015, 22:16 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Myrka00 - 08-10-2015, 08:22 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Myrka00 - 08-10-2015, 08:35 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: kopraonu - 12-10-2015, 22:30 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: 90Deville - 02-11-2015, 19:43 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Oliverk - 02-11-2015, 20:21 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: 90Deville - 02-11-2015, 20:36 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Ööbik - 09-11-2015, 21:44 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Jansa - 18-11-2015, 11:36 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Charly - 24-11-2015, 11:08 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Aibast - 24-11-2015, 23:13 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: DevilDeVille - 25-11-2015, 08:24 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Alts - 25-11-2015, 13:26 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Aspelund - 25-11-2015, 14:01 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: AsTroSS - 25-11-2015, 21:47 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: kristen - 07-12-2015, 23:17 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: DevilDeVille - 08-12-2015, 15:59 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: zazik - 09-12-2015, 00:24 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: kristen - 14-12-2015, 21:36 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: hulgus - 09-12-2015, 11:36 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: nymmik - 08-01-2016, 01:09 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: mall0c - 08-01-2016, 11:33 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Janek126 - 08-01-2016, 19:51 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: wagoneer - 08-01-2016, 23:22 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: wax - 11-01-2016, 09:37 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: nymmik - 11-01-2016, 10:12 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Jossu - 11-01-2016, 12:38 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Alts - 11-01-2016, 13:10 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Jossu - 11-01-2016, 13:44 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: oliver85 - 11-01-2016, 22:54 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 12-01-2016, 13:11 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Peeter - 12-01-2016, 23:38 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 13-01-2016, 14:12 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: nymmik - 13-01-2016, 14:31 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 13-01-2016, 14:52 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: aksel73 - 13-01-2016, 15:22 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: aksel73 - 13-01-2016, 14:38 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: supp - 13-01-2016, 15:26 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: olevtoom - 13-01-2016, 15:47 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 13-01-2016, 16:29 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: spitfire - 14-01-2016, 01:46 AM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: nymmik - 13-01-2016, 16:06 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: aksel73 - 13-01-2016, 17:48 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 14-01-2016, 12:06 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Sax - 14-01-2016, 12:29 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 14-01-2016, 15:17 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: supp - 14-01-2016, 15:26 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: Indrek66 - 18-01-2016, 15:37 PM
RE: Eelmäng juubelirallile ehk kas Sierraga saab rajale vol.N? - Autor: PlyVal64 - 18-01-2016, 17:54 PM
[poolita] Uued Youngtimerid tulevad peale - Autor: stihl - 07-01-2016, 22:51 PM
RE: Uued Youngtimerid tulevad peale - Autor: zazik - 07-01-2016, 23:32 PM
RE: Uued Youngtimerid tulevad peale - Autor: 13piisab - 08-01-2016, 00:39 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne