Minu suur lollus...
#1

Terekest.
Mul juhtus nüüd selline üli loll viga oma võrriga... tegelt peaks alustama mis ültse täna juhtus.
Nii täna siis sain esimest korda oma võrri käima elus ohhsa raishk kui võimas mootor oli andis kohapeal isegi ketsi ja kahekesi sõbraga 2x80 kg vedas meid lõtva ära, kuid see kord ketsi enam ei andnud. Sai siis terve päev võrriga täristatud. Lõpuks käisin veel ühe korra käna kah. Tänu sellele läks esihark täitsa kõveraks ja tagaratas sai ka kannatada. Siis tõmbasin ratta hargile, väänasin esihargi sirgeks ja panin mootori täis pööretel vurrama ,et näha kui loperguseks taguratas läks, õnneks ei olnud tagarattal miskit eriti viga ,aga siis suri mootor täispööretel välja, lasin siis mootoril maha jahtuda ja proovisin käima lükata ,aga... mootoril polnud enam mitte kui mingit kompressiooni oli kuulda kuidas õhk suss ja suss kuskilt välja tuli.
Nii nüüd ka küsimus ,et mis asjad p***e läksid esmapilgul ma vahetan kindalalt ära silindrikaane ja silndri vahelise tihendi+ panen uued rõngad( need oleks niikuinii varsti peale läinud, muidu ka tutika kolvi ostsin ,aga pole vanal veel häda midagi.
Loodan suurima meelega ,et need olid ainukesed asjad mis üles ütlesid, aga minetea võis veel ju ka silindrikaas võibolla kõveraks minna... nagu autol ja siis ka äsja vahetatud simmel? Viimast ma eriti ei usu ,sest seal all ju õli/bents jahutavad seda.

Seekord lollakas MArek.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Minu suur lollus... - Autor: mossepower - 26-04-2004, 19:41 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne