04-02-2018, 01:12 AM
Ma saalede kohta ei oska kosta aga hüdrotõukurid,kui need palju ei maksa, viska uued sisse.
Mul naise HHR 2,4(oopeli ecotec) keti puruks tegi ja klapid pähe käisid. Said uued sisse ja kokku. Nädalakese paari pärast hakkas kerge tiks. Kuu aega hiljem juba käis kui noor diisel.
Mul naise HHR 2,4(oopeli ecotec) keti puruks tegi ja klapid pähe käisid. Said uued sisse ja kokku. Nädalakese paari pärast hakkas kerge tiks. Kuu aega hiljem juba käis kui noor diisel.
"Life is a highway, sometimes you fly, sometimes you crash,so you never know,what happend in the next mile"
