11-04-2018, 12:09 PM
(11-04-2018, 11:19 AM)Daff Kirjutas: Päris nii lihtne ta ikka ei ole. Kui auto on tootja poolt prognoositud läbisõidu mitmekordselt ületanud siis ei kehti seal enam mitte üks tootjapoolne ettekirjutus. Ja et selle masina surmaeelset agooniat pikendada siis võetaksegi ravimid appi. Ja nii lihtne see ongi.
Olen ise päris mitut niiöelda surmaeelset autot omanud ja pole kunagi tundnud mingit vajadust mingite imeravimite järgi. Kulunud mootoris saab kasutada tootja spetsifikatsiooni piires kõige paksemat ettenähtud õli ja ongi juba hästi. Kui midagi on katki tuleb see korda teha füüsiliselt juppide vahetamise/taastamisega mitte pasteerimisega või leppida kaotusega

Nende vahendite toime on pigem autoomaniku närvisüsteemile üldist rahustavat mõju avaldav platseeboefekt kui midagi reaalset.
Eks inimene tahab ju sisimas uskuda, et mingi paarikümneeurone läikiva sildiga pudel suudab asendada tuhandetesse eurodesse küündivat mootori kapitaalremonti.
Kindlasti mõni saab mõnda aega niimoodi paremini magada.