iz 56 aastast 58
#5

iz350 Kirjutas:Vanematel IZ-56-el oli tagumine pidur tõesti trossiga.
Esimese Planeta sumpad ei ole tegelikult samasugused,kui 58-aasta IZ-56-etel.58-aasta sumpad olid pikema leegikaga ja sumpad ise olid sellised lühikesed,peenikesed ning kroomitud,ärakäivate tagumiste otsadega(muide,mul sõbral on selliste sumpadega 58-aasta IZ-56 ja nendel sumpadel on väga ilus(selline madal)hääl).
Vanematel 56-etel oli relee(mis asub esimese sadula all)mitte plasmassist kaanega,vaid hoopis plekist kaanega.
Pidurituli oli juba esimestel IZ-56-etel olemas.

Tõenäoliselt oman sarnast. 1957 väljalase, 5 aasta tagusel pildil näeb välja päris hea.
pilt

Tagapidur trossiga, seetõttu ka erinev piduripedaal, plekist relee karp esimese sadula all, küljekarbid olid väikse võtmega, mitte plekitükiga, leegikad pikad summid lühemad kui uutel, porikas käis hargiga kaasas, spido ajam mootorist, ratta rummu välisläbimõõt on erinev (kilp ei sobi uuemale veljele) ja need kuradima triipude arvud küljekarpidel ning veljekilpidel oli kah erinev uuematest. tulelüliti oli oli kandiline peaaegu nagu ülemineku jawal, spido ja genekas nagu IZ49-l, pooled poldid mõõdus 7mm jne.
tagatelje ja hammasratta kopsiku mutrid, ülemine lõualuu, sumpsi otsad nikeldatud.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
iz 56 aastast 58 - Autor: lööb tagasi - 06-07-2004, 22:05 PM
RE: iz 56 aastast 58 - Autor: lööb tagasi - 08-01-2006, 23:42 PM
RE:  iz 56 aastast 58 - Autor: valdo - 09-01-2006, 11:12 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne