[poolita] Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid
#3

Daffi OT jätkuks- tekkis küsimus selle tutika Actrose "nõuetele mittevastavate" piduritega- huvitav, kas see võis olla sama teema nagu mul ülemöödunud aastal metsaka käruga ühes ülevaatuspunktis, kus ka pidurid "ei vastanud nõuetele" ning seda põhjusel, et sildadel polnud niipalju koormust, et näite kätte saada? Mäletatavasti teises, tõstetavate rullidega stendiga ülevaatuspunktis olid tulemused nagu tutikal kärul.

Ja see laiemate poritiibade teema Euroopas toodetud auto puhul on minu jaoks mõistetamatu, pigem näen ma põhjusena Eesti ülevaatajate poolset juuksekarva lõhkiajamist.
Tava-ülevaatuse puhul olen nii mõnelgi korral kuulnud, et mõni ülevaataja pole senini end kehtiva LS tehnonõuetega kurssi viinud ja kukutavad autosid läbi näiteks tehaseandmetest erinevate veljemõõtudega või muude asjadega, mis varem olid kas must või valge, kuid nüüd on paljudel asjadel 50 halli varjundit.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
[poolita] Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid - Autor: volvotar - 31-01-2021, 13:29 PM
[poolita] Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid - Autor: Daff - 31-01-2021, 15:33 PM
RE: Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid - Autor: Aare R. - 31-01-2021, 15:47 PM
RE: Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid - Autor: Daff - 31-01-2021, 17:24 PM
RE: Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid - Autor: volvotar - 31-01-2021, 19:01 PM
RE: Koledad kirvetööna kokku klopsitud kulgurid - Autor: Aare R. - 31-01-2021, 20:29 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne