Mis ja kuidas? (läks jälle lappama..)
#9

(12-06-2022, 17:49 PM)Raudteehull Kirjutas:  Mis krdi foorum see on,kus lampi vastuseid kustutatakse!

Võite kõik minu teemad kustutada,headaega,kommunistid!

Teretama enam ei hakka, seda on tehtud minu poolt juba siin teemas piisevalt.
Aga see ongi selline foorum ja lampi siin midagi ei kustutata.... ja viimane kommunist, keda mina isiklikult tundsin, oli minu isa. Kes oli esimise Vabariigi ajal noorukina Kaitseliidu liige, kohaliku Maanoorte organisatsiooni juht ja 1944-l aastal lõpuks ka kohliku eses vägede vormis ootamas sündmuste edasist arengut.
Ja siin oleks jällegi mingisugune mõtlemise koht (saan aru, et see foorum ei ole mõtlemise koht, vaja on hüpata, solvata, hukka mõista ja kustutada, sest kõik on ju nii targad ja teavad, mis ja kuidas, ise vb ei ole variante proovinud, aga lihtsalt on nii targad ja põhimõttekindlad "tegijad" ja "olijad".
Moraal on minu poolt sama, mis üldtuntud jutukesel - iga foorumlane, kes sulle peale situd, ei pruugi olla su vaenlane, sama siin kommunistidega. Kui hakkan meenutama, olen olnud nii Oktoobrilaps, piuneer ja ka noorkommunist, viimasel hetkel oldi ka huvitet, et ma asuksin päriskommunisti kandidaadiks, aga üldiselt sai see jama tookord täielikult otsa ja natuke oli see seotud mingisuguse terve mõistuse alge säilimisega, mida mõnedel (paljudel) isikutel enam praeguse vaba maailma tingimustes vegeteerimisega enam säilinud ei ole.
Aga ärge tehke välja, saatke vanad p.. jopskid kuhu vaja (nad ei te ju midagi), ise teame, ise jõime, ise taara ära viime!
Ja jälle minu poolt puha temakookia elik drollimine, inimesed on olemas, kes kustutavad või teen ise homme musta töö ära

ei tervita, Priit
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Mis ja kuidas? (läks jälle lappama..) - Autor: kass - 06-06-2022, 00:46 AM
RE: Mis ja kuidas? (läks jälle lappama..) - Autor: Envir - 06-06-2022, 14:48 PM
RE: Mis ja kuidas? (läks jälle lappama..) - Autor: kass - 10-06-2022, 00:34 AM
RE: Mis ja kuidas? (läks jälle lappama..) - Autor: kass - 10-06-2022, 01:00 AM
RE: Mis ja kuidas? (läks jälle lappama..) - Autor: _rein_ - 06-06-2022, 19:46 PM
RE: Mis ja kuidas? (läks jälle lappama..) - Autor: pannkook - 06-06-2022, 20:24 PM
RE: Mis ja kuidas? (läks jälle lappama..) - Autor: _rein_ - 06-06-2022, 21:06 PM
[poolita] mis kuradi foorum - Autor: kassitapp - 12-06-2022, 21:45 PM
RE: mis kuradi foorum - Autor: kassitapp - 12-06-2022, 23:29 PM
RE: mis kuradi foorum - Autor: kassitapp - 12-06-2022, 23:42 PM
RE: mis kuradi foorum - Autor: h2rra - 13-06-2022, 00:48 AM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne