22-09-2022, 00:59 AM
(22-09-2022, 00:14 AM)pen.skar Kirjutas: Hädaga olen kollaste diiselmasinate kogujaks hakanud. Lapsed helistavad- et kümne minuti pärast jõuab rekka sinna. Tee värav lahti ja võtke maha. Norra-Rootsi -Soome oksjonilt mingi peletis saadud jälle. Hea, et komplektsusega pole probleemi olnud. Ilusti kopad, kihvad, korvid kaasas. Nuputa ainult, mis hädaga müüki sattunud ja kuidas remontida. Polnud enne meetripikkust ja vaksapaksust akut näinud. Dumperil andis kulunud keskliigendi laagripessa tollimõõdus laagri asemele meetermõõdust laager sobitada. "Telefoniputkal" pääses tähikute ja roomikute vahetusega. Pumppihustid laaduril käima saada. Oodata, kui raps võetud- saab, et põllul Multicari vedada. Starteri ja pidurcleaneriga ainult valget. Südameopist viilisin ära, seega suurt tegijat must ka pole. Ikka lau-pühapäeval kojutulnud meeskonnaga.
Hea teada! Minu ja ksf. Nastiku "Kollaste traktorite omanike klubi" on ilmselt sünonüüm "kollasele diiselmasinale". Kas teeme kõigepealt MTÜ-d eraldi või moodustame kohe liidu? No vähemalt eraldi foorumi peaks kindlasti tegema

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina kaitseväele.