25-09-2025, 12:51 PM
(23-09-2025, 16:12 PM)krossipart Kirjutas:(23-09-2025, 15:04 PM)v6sa Kirjutas: Mis täpsemalt võiks metallkuuli, metallpesa ja vooliku puhul garantiid vajada?
EDIT: kae kurja, nad on plasti peale selle taandarendanud. Olen vanemat, metallosaga lohvi edukalt pruukinud. Tuleme asja juurde tagasi sügisel 2027, kui olen veidi aega pruukida jõudnud. Jah, ma tellisin Soomest ära
Elektrimootori ja tiibratta puhul on küll garantiivõimalusi, pluss käituselektri vajadus.
Lidl pump osas mainisin, ei tasu 3 aastast garantiid oodata.. Teie 19 eurine loomulikult garantiga+ nö. "näpupump" igavene ja vaheta vaid vooliikut või sõrmiTegelikult viskasin silma peale sellele Lidl 11 eurisele ja suht ok hobikasutajale.. 12v Pikk imi- ja väljavooluvoolik (1,2 m / 2 m). 60W.. Loomult toidutehnikapood ei anna täpsemaid andmeid,nks L/m jms.. Ja garantii, kui selline on nii ja naa
Tänud kõigile soovituste eest - kuna Lidl jäi teepeale, siis võtsin selle. Vaja juba see nv, seega hiinast tellimine jääb seekord ära. Erilist usku kauaketvuse osas ei ole muidugi, aga eks näis.
See "Super lappo" oligi tegelikult sarnane lahendus, mida algul ise mõtlesin - metallkesta ja -kuuliga oleks ilmselt kestev, vahetad ainult voolikut vahel. Ise ei suutnud välja mõelda, mis nime alt sellist otsida.