20-06-2026, 14:47 PM
Jõuame siit juba järgmise teemaarenduseni aga olen oma (halbade) kogemuste tõttu kunagi pidanud süvenema liikluskindlustusseadusesse ning oluliselt liialdamata saab öelda, et see oleks justkui AMTEL-i tellitud - vana auto pidaja on seaduse mõttes rott ja idioot ning prillikivi young/oldtimerit ongi lubatud hinnata "keskmise" järgi. Jne. Jne.
Seadusandja laiskuse, ahnuse ja rumaluse sarved on need mis selle tagant välja paistavad, et kindlustusandjal on õigus liiklusseadust ja eraomandi väärtust oma suva järgi tõlgendada.
Seadusandja laiskuse, ahnuse ja rumaluse sarved on need mis selle tagant välja paistavad, et kindlustusandjal on õigus liiklusseadust ja eraomandi väärtust oma suva järgi tõlgendada.
Connecting technologies
