uunikumide laat
#18

Vabandust, puterdasin veidi, aga teema selguse huvides tõin teise sarnase teema postid siia üle:

Denis23

Mina sain
GAz 21-le

1 rattakilp uus + II seeria tagumiste uste iluliistud lühikesed 2 tk. head - 180 EEK


Suunatulede lüliti, kasutatud, rahuldavas seisus - 100 EEK


Bensupaagi luuk, uus, must - 40 EEK


Üldiselt, paljude varuosade hinnad tundusid mõttetult kallis:
küsiti 4 Volga kilpi eest 1000 EEKu jne....mis aga üllatas see on ZIMide plekkide arv...mis meeldis - palju hirve oli keskimiselt 1400 eeku/tk.

Mida aga teie ostsite Kutnas?

kooma:

Minu ostukorv. (kirjas ka minu opeli juures)

Kaks BOSCH generaatorit, 100.-
Pasun Opelile 50.-
Plekist kodarvelg 50,-
Bensiini pump 50.-

Pleks võibolla ka muud leidnud, aga kambaga tulekul üks viga, ei anta aega rahulikult otsida.

valdo

Suurema \"kola\" (plekid, sillad, mootorid jm) ostul on Kurtnas see häiriv asjaolu et nimetet isenditega rahva vahel kitsastes käikudes kurseerida on üliraske ning neid eemal paiknevasse parklasse tarida. Ja parklas on üliraske järelkäruga opereerida, mistõttu on viimane mõistlik üldse koju jätta. Lisaks veel põhjus, et keegi ei garanteeri käru peale ladustet kola säilivust parklas, kui uue tiiruga laadale kurseerima ning uut kola jahtima minna.

Kui ma ostaksin nt laadal välja pandud automootori, mis on toodud platsile nt käru peal, siis sooviksin ma ajada oma auto käruga teise käru kõrvale, et mootor ühelt kärult teisele tõsta. Kurtnal seda teha ei saa...

KIEVJANEZ

Üks lätlane müüs mulle Pobeda komplektse tagatule. (Korralik kopsik.võru ja klaas). Tahtis 2 latti so.~50.-eeku Siiamaani tuju hea
Vasta


Sõnumeid selles teemas
uunikumide laat - Autor: Udukas - 22-09-2004, 19:05 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne