12-04-2005, 12:41 PM
Teine hull teelõik on Piibe maantee Nelijärve ja Jäneda vahel. Sealne kate on minu andmetel üle 30 aasta vana, kui pindamisi mitte arvestada. Ja ka siis pandud lihtsalt väljakujunenud ajaloolisele (sajandeid vanale) alusele, teetammi üldse parandamata. Viimasel ajal on see muutunud lausa aukudemereks.
Ja muide - sellele teelõigule soovitati veel 2-3 aastat tagasi rahumeeli suunduda Maanteeameti poolt raskeveokitel, et Tallinn-Tartu koormust mitte üles ajada (sic!)
Ja muide - sellele teelõigule soovitati veel 2-3 aastat tagasi rahumeeli suunduda Maanteeameti poolt raskeveokitel, et Tallinn-Tartu koormust mitte üles ajada (sic!)
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme juunis avatud R,L,P 11-18
