In memoriam: ER1 elektrirongid :(
#9

EdR Kirjutas:On teada,et nüüd Kolmapäev kella 9 on tellitud vedur Pääskülla,mis ER1-d sealt nende viimsele teekonnale viib.

Mis numbritega koosseisudest jutt on (vana süsteemi järgi)? 06? 15? 32? 49? 57? 122? Olen omal ajal nende kõikidega palju sõitnud ja mäletan neid... Peale ümbernummerdamist olen sattunud sõitma vaid mõned korrad.

Huvitav, millal nad Kopli jaamast emeksi poole liikuma asuvad? Võiks pilti võtta... nii nagu võiks pilti (videosse) võtta nende lammutamise emeksis.


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9,  oleme juunis avatud R,L,P 11-18
Vasta


Sõnumeid selles teemas



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne