M 426E täpseid andmeid tehnopassi vaja
#4

Sinu masinaga on ilmselt selline lugu, et ta kannab valet tehnilist passi ja kerenumbrit (ilmselt eelmiselt väljalõigatud ja Sinu omale asemele keevitatud). Sinu masin ei saa kuidagimoodi pärineda aastast 76, kuna alates 70-nda aasta teisest poolest hakati Moskva tehases välja laskma ainult kandiliste esilaternatega variante. Samast ajast ka sedaani taguotsa muutus (endiste vertikaaltuledega mudeli asemel horisontaaltuledega nn. 412 kere). Ka sai Moskva tehas samal 1970. aastal seoses kunagise Suure Juhi 100. sünniaastapäevale omale uue nime: Leninliku Komsomoli nim. Autotehas e. AZLK, enne seda kandis tehas Moskva Väkeselitraažiga Autode Tehas e. MZMA
Sinu masinal on neli esilaternat ja kaheosaline tagaluuk, mis viitavad kindlalt kuuekümnendatele, seega MZMA, mis on ka võreembleemil.
Kuna ARK on küllalt jäik asutus, ei tule Sul mudelinumbri ja väljalaskeaasta arvu muutmisest midagi välja, vaid pead koos selle soperdisega ka omanikumuutuse vormistama. Ainus võimalus samuti ise hankida vanema kui 70-nda aasta 426 dokumendid koos kerenumbriga, et oma masinat ja ta vanust rohkem väärtustada..
Ka ei lisa ARK Su palvel mudelinumbrile mingeid kirjeid (elite)ega tähti (E), kui eelnevais dokkides neid ei ole.
Ainus positiivnekogemus oli, kui ma hankisin endale Tartus M-407 60.vl. ja eelmise omaniku passis oli margiks AZLK, muudeti see minu palvel ja Tallinna ülemustega konsulteerides MZMA- ks, mis on selle mudeli puhul ainuõige.
Ka ei pea märkustes olema mingeid märkmeid ei tulede ega turvavööde kohta, kuna selllisena väljastas masina ju väljastajatehas valmistamisehetkel (näit.1966)

Edu!
Vasta


Sõnumeid selles teemas
M 426E täpseid andmeid tehnopassi vaja - Autor: Hõljuk - 17-06-2005, 13:06 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne