01-08-2005, 12:19 PM
Huvitav, kui kaks ER1 kevadsuvel Kuusakoskis puruks järati, kas midagi uut osteti kusagilt asemele ka? Rongid ju ikka käivad?
Valdo
Eesti Jalgrattamuuseumi looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on ligi 200 muuseumiväärtusega ratast
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme juunis avatud R,L,P 11-18
