-matu- | Izh 56 K + PILDID!!!!
#36

njah.... tänud heade nõuannete eest, endal kopressor olemas ning isandpaugu õpetust oleks väga lihtne järgida, juhul kui saaks sele trossi sealt kuidagi kätte (tule seest) ja kui ta poleks pooleks, nagu stretch arvab..... no okey, se on siiski teisejärguline probleem, kuna täna juhtus sihke asi, et õhupuhasti tuli lahti... ta on sinna mingite klambritega kinnitatud, maitea kas originnaalis kah aga igastahes minul on... ok, sõidan-sõidan siis ilusti, järsku hakkab nagu \"lämmatama\", kui gaasi annad... mõtlesin koge, et kas mngi bena või õhu jama..... ja esmavaatlusel oligi kohe näha, et kogu see õhupuhasti kupatus oli küljest ära, tahtis vist lendama minnaToungue see kinnitusklamber oli järele andnud... siis hakkasin tagasi panema kodus ja oh seda minu uudishimu- varem pole ju sellist õhu\"filtrit\" uurinud, jäi silma kohe see õhuklapike, mis seal keeratav on..... loomulikult koge, näpud kallale, et kuda liigub jne..... ja vaata imet- panen õhupuhasti külge tagasi, aga ikka selline sama lämmatav hääl, nagu enne oli, siis kui ohupuhastikupatus lendama tahtis õppida.... arvatavasti ma midagi nokkisin ära selle õhuklapi juures, noh et liigutasin ta valesse asendisse.... ja mis sa tont taga teed... proovisin teda väljast siis näpitsatega keerata, kui täitsa kinni keerad, jääb mootor seisma...(mis on ka loogiline) aga vot sellist asendit enam kätte ei saa, kus ratas ilusti töötaks.... kas tõesti on viga selles väikses klapikeses, või võis midagi muud kuhugipoole sõitma hakata?? üldse aega kah ei olnud asjaga tegeleda, paps pidi töle jõudma ja nii see asi jäigi seekord.... laup proovin ika korda saada, kui head nõu antaxeWink
ja muuseas see spidotross ei ole ju selline tavaline, nagu need teised trossid- et siis juhul kui ta puru on, siis kas sellist üldse saab kusagilt, ja kui saab, siis palju maksab.....??
igatahes EDU TEILE KÕIGILE NÄPU ÕLISEKS TEGEMISEL! Big Grin

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta


Sõnumeid selles teemas
-matu- | Izh 56 K + PILDID!!!! - Autor: -matu- - 06-08-2005, 21:30 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne