enam hullemaks minna ei saa...
#6

unicman Kirjutas:Reedel murti Sõmeru vallas Kohala külas sisse garaaži ja varastati sõiduauto Volga mootorita kere. Kahju 20 000 krooni.

link: http://www.virumaateataja.ee/160805/esil...025829.php
Käisin nädalavahetusel sealkandis ja kuulsin ka külarahva jutte Volga varguse kohta. Ei varastatud seda siis mitte omaniku garaažist, vaid omanik oli viinud Volga kohaliku napsilembese remondimehe juurde. See pidi juhtuma aga üsna ammu, sest remondimees kolis sealt majast välja juba paar aastat tagasi, viimased nädalad aga maja päris tühi ja müüki pandud. Varguse olevat avastanud üks sama kandi mees, kes maja ostu plaanides seda järgmine päev vaatama tulnud. Lisaks garaaži ustele olid ka maja uksed lahti murtud, kuid maja oli tühi ja sealt polnud midagi võtta. Maja õues toimuvat pole naabrite juurde näha ega kuulda, nii et lausa ideaalsed tingimused. Näib, et omanikul tuli Volga alles siis meelde, kui sissemurdmisest kuulis. Külarahvas kahtlustab remondimehe joomakaaslasi, kuid kellelegi näpuga näidata ei osata. Fakt, et maja tühi ja Volga ikka veel seal garaažis, oli teada paljudele. Politsei pole Volgat senini leidnud ja vaevalt et leiabki, küllap tolle maised jäänused juba mõne metallikokkuostu õue peal.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
enam hullemaks minna ei saa... - Autor: unicman - 16-08-2005, 12:26 PMKasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne