K:polsterdamine
#4

Polsterdamine on ka minu jaoks endiselt kuum teema. Hinnad sama töö eest Eestis erinevad kuni kolm korda - olen korduvalt hinnapäringuid teinud ja nad kõik ükshaaval läbi jooksnud...

Järgnevalt mõned isiklikud kogemused:

1. Softman- seal lasin 2006a teha oma 78a XJ sisu, punane nahk. Juhiiste oli kohe loppis; keskkonsoolill ja uksepolstritel ei võetud vana nahka maha, vaid tõmmati vanale uus peale, mistõttu polstriosade mõõdud pisut suurenesid ning paigaldus muutus suht keeruliseks. Näiteks raadiokonsool ei mahtunud enam oma auku jne.
Tänaseks (pärast u. 10000 km läbisõitu) on lahti vajunud seljaosade katted, muidu on kõik ok.
Hinda küsides pead ise tegelema ja istmetega edasi tagasi jooksma - järelikult meestel läeb hästi niigi...

2. Teping - tõesti üks pikaajalisema kogemusega polstrifirma Eestis; on välja koolitanud ja palju tegijaid, kes praegu omapäi teguitsevad...Seal olen lasknud teha vaid uusi autosid, kvaliteet on olnud hea (mitte väga hea) aga hind on see, mis võtab ninast vere välja. Kuuldavasti on tehtud üks hinnauuring, mille tulemusena selgus, et kui lasta ühel keskklassi autol istmete nahaõmbuls teha Hollandis (transport tuleb muidugi juurde) - pääsed 1000.- EURiga, kui aga Tepingus, siis maksad 2360.-EURi...?????
Ühesõnaga, Teping on minu poolt maha kantud....

3. Polster - Lasin 2004a oma Alfa Romeole teha kunstnahksisu. (oli üks selline ökoprojekt). Tänaseks (läbisõit u. 20000 km) on juhiiste külgedelt täiesti kulunud, kuigi meistri arvates pidi see vastu pidama vähemalt 100000 istumist. Õmblustöö oli, tõsi küll, korralik.
Tänaseks on mees omale läänest (skandinaavia) tööd leidnud (vist lennukisisud jms) ja kodumaiseid kliente enam heameelega näha ei taha...

4. Strainer - oma silmaga olen näinud ainult üht nende tehtud autot - see ilus sinine Stang, mis korra ka Lustisõidul käinud...
Sisu kvaliteet mulle meeldis ning oma Mark VII istmed viisin ka sinna töösse. Hind, mille kokku leppisime, oli ka hea.
Tulemus on vast max. kuu pärast näha....eks siis paista.
Koduleht on siin: http://www.hot.ee/autopolster/002.html

5. Käisin ka Tartus ühes firmas, kes tegeleb autosisudega. Firma nime kahjuks ei mäleta, küll aga mäletan meistri suhtumist - see oli sõbralik ning asjalik. Hinnapakkumine tehti samuti väga mõistlik. Kahjuks jäi minu poolt realiseerimata, kuna istmed asusid Tallinnas, firma aga Tartus.
Mäletan ainult, et see firma asus Jänese tänaval. Lõunaeestlastele soovitan ta üles otsida...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
K:polsterdamine - Autor: mesamees - 24-01-2007, 01:43 AM
RE: K:polsterdamine - Autor: korvimees - 24-01-2007, 09:57 AM
RE: K:polsterdamine - Autor: pkuldsaar - 24-01-2007, 11:02 AM
RE: K:polsterdamine - Autor: stihl - 24-01-2007, 14:09 PM
RE: K:polsterdamine - Autor: Väravamehaanik - 24-01-2007, 15:01 PM
RE: K:polsterdamine - Autor: valts - 24-01-2007, 19:26 PM
RE: K:polsterdamine - Autor: eberhard - 24-01-2007, 16:39 PM
RE: K:polsterdamine - Autor: Aare - 24-01-2007, 19:36 PM
RE: K:polsterdamine - Autor: mesamees - 24-01-2007, 19:56 PM
RE: K:polsterdamine - Autor: Väravamehaanik - 25-01-2007, 14:39 PM
RE: K:polsterdamine - Autor: eberhard - 26-03-2007, 13:03 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne